anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-42W655A youtube, niestabilnosc

krzysasr
Nowicjusz

SONY KDL-42W655A youtube, niestabilnosc

Hej,

 

Od dwoch tygodni jestem szczesliwym (to sie okaze) posiadaczem SONY KDL-42W655A. 

 

Moj KDL-42W655A ma problem ze stabilnoscia aplikacji SEN, glownie youtube. Po ostatnich aktualizacjach systemowych przeprowadzonych przez SONY, aplikacja youtube wylacza sie kiedy ladowany jest filmik i nastepuje restart telewizora. Czasami crash i restart nastepuje niezwlocznie po uruchomieniu aplikacji YouTube. Wczoraj zauwazylem ze po jednym z restartow dioda LED mrugala na czerwono ale nastepnie telewizor uruchomil sie poprawnie. Czy SONY planuje naprawe tego problemu?

BTW. wszystkim na chwile obecna proponuje omijanie telewizorow SONY, poniewaz oslawiona niezawodnosc nie jest juz aktualna.

 

Przepraszam ze brak polskich znakow w tekscie.

 

Pozdrawiam,

 

Krzysiek

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Na początek wyłącz tv z sieci zasilającej na parę minut jak nie pomoże to zresetuj do ustawień fabrycznych tv

krzysasr
Nowicjusz

dzieki 1_pawel za szybka odpowiedz.

 

Wylaczylem TV, zresetowalem do ustawien fabrycznych, problem pozostal. Poradzi ktos cos innego ?

profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Wlasnie sprawdzalem u siebie. U mnie dziala normalnie po aktualizacji.
Cos mi sie wydaje, ze nastepny tv juz nie bedzie Sony.

krzysasr
Nowicjusz

na chwile obecne spogladam w strone Korei Poludniowej. Moze nastepne aktualizacje naprawia blad, widze ze pozostaje jedynie czekac 😞 nawet SOny helpdesk  nie odpisuje na moje e-maile.

profile.country.PL.title
batumi
Użytkownik


krzysasr napisali:

nawet SOny helpdesk  nie odpisuje na moje e-maile.

To może masz nawet szczęście, że nie odpisują. Szkoda zdrowia i nerwów :D. Z litości dla sony nie przytoczę mojej korespondencji.



Ilekroć widzę arogancję i niekompetencję Sony, aż przyjemnie jest wbić szpilę.
profile.country.PL.title
kotlet1
Poszukiwacz

Potwierdzam. Helpdesk to jakas porazka. Nie potrwafia nawet odpowiadac pelnym zdaniem. Wszystko, zeby tylko zbyc klienta.

drylogorilo
Poszukiwacz

kdl-42w655a - u mnie to samo. Wymieniłem dwa routery, wzywałem upc, trzy razy wymieniałem kabel, porażka, w końcu sprawdziłem w innym mieszkaniu. Po prostu tragedia, co minutę pokazuje się informacja na czarnym tle, że z siecią jest coś nie tak. Klikam return i za minutę znowu. Dwa komputery podłączone do tego samego routera działają dobrze (speedtest - 40- 50 Mbitów, pingtest - do 30 ms, jitter 7, class A). Przywołanie defaultów, wyłączanie i włączanie nic nie daje.

chestertel
Użytkownik

Witam "miałem" ten sam problem z TV KDL 55w805a 

potrafił się wyłączyć a dioda informacyjna świeciła w cyklu 8 mignięć...emiale ,telefony nic nie dało Sony niestety nie pomogło ,szukałem na forach i nic

wkońcu zgłosiłem reklamacje i jeden konkretny serwisant nie poddał się i pomógł :nauseated_face:

 

Również resetowałem otv i nic 

serwisant polecił mi zrobić hard reset otv (na pilocie strzałka w górę trzymana cały czas skierowany na tv i wyłącznik tv na panelu telewizora)

jak ręką odjął :slight_smile: 

Youtube śmiga bez problemu zarówno po włączeniu samego tv jak i sterowanego za pomocą Xperii Z1

trzeba tylko pamiętać że wszystkie ustawienia są wyczyszczone do zera 

ważne ,że pomogło POLECAM