anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL-46HX850 - problem z 3D

profile.country.PL.title
lukrym
Nowicjusz

Sony KDL-46HX850 - problem z 3D

Witam,

posiadam TV taki, jak w temacie. Od pewnego czasu mam problem z filmami/programami 3D.

Po uruchomieniu programu TV wyświetla informację, że wykryto sygnał 3D i przełącza mi od razu na 3D - nie muszę wybierać trybu SIDE BY SIDE czy innego - wszystko robi sam.

Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że co kilkadziesiąt sekund (czasami co 2 minuty) tryb 3D się wyłącza i za chwilę włącza z powrotem (ponowne wykrycie trybu 3D). Efekt jest taki, że obraz się przełącza, jest przez chwilę czarny ekran. Potem widać chwilę tryb np. SIDE BY SIDE i po 2-3 sekundach przełącza się z powrotem w normalne 3D. I tak cały program/film.

Przy niektórych uruchomionych programach/filmach gdzie TV nie wykrywa, że jest to 3D nie ma tego efektu - przełączam wtedy ręcznie i jest ok cały film/program natomiast jak TV wykryje to już masakra - nie da się oglądać, bo ciągle się przełącza.

Zauważyłem, że jakiś czas temu tego nie było - wielokrotnie oglądałem programy i było ok. Od któregoś softu wszystko się popsuło.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?

Będę wdzięczny za podpowiedź.

Pozdrawiam
Łukasz

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z jakiego źródła masz 3D (BluRay, satelita itp.)? Jeśli żródłem sygnału jest urzadzenie zewnętrzne to czy próbowałeś innego kabla HDMI. Może się uszkodził?

 

Pozdrawiam

 

 

profile.country.PL.title
lukrym
Nowicjusz

Podłączam HDD do TV i korzystam z plików multimedialnych. Najciekawsze, że niektóre działają ok jeżeli TV nie wykrywa w nich sygnału 3D.