anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL 50W829B aktualizacja PKG3.001

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

Sony KDL 50W829B aktualizacja PKG3.001

Witam.

Po ostatniej aktualizacji KDL 50W829B do wersji PKG3.001EUA w funkcji Guide gdy chcę przypisać program ,chcę wpisać słowo kluczowe po pojawieniu się klawiatury na ekranie, telewizor nie reaguje na pilota,zawiesza się i restartuje się.Tak za każdą próbą.W funkcji Discover gdy chcę dodać słowo kluczowe ,to samo,pojawia się klawiatura na ekranie ,brak reakcji na pilota po czym restart.Przypuszczam że przy innych opcjach z uzyciem klawiatury będzię to samo.Dodam że przy poprzedniej wersji oprogramowania wszystko było dobrze.Czy ktoś ma podobny problem?Zwracam się do SONY o naprawienie oprogramowania gdyż uważam że wina tkwi właśnie w nowym oprogramowaniu.

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

witam serdecznie

przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko jest w porządku.

diziękuję zespołowi SONY za odpowiedż

pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Czy problem został już rozwiązany?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Niestety nie mamy zgłoszeń podobnych problemów z oprogramowaniem po aktualizacji, dlatego sugerowalibyśmy w pierwszej kolejności skontaktować się z jednym z naszych centrów seriwisowych, lista: https://www.sony.pl/dealerlocator/search i przedstawić im sytuację. Być może jest to trobna usterka techniczna. Prosimy o informację zwrotną w tym wątku jak wygląda sprawa po przeanalizowaniu ją przez serwisanta.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
ireneuszwiatr
Użytkownik

witam serdecznie

przywróciłem ustawienia fabryczne i wszystko jest w porządku.

diziękuję zespołowi SONY za odpowiedż

pozdrawiam