anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony KDL40ex401 PS4

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
bigoslfc
Nowicjusz

Sony KDL40ex401 PS4

Hej, planuję zakup Playstation 4. Możliwe, że słyszeliście, że niektóre starsze modele telewizorów Sony Bravia mają problemy z poprawnym odtwarzaniem obrazu z PS4 (rozpikselowany tekst i czasami obraz).Mój model to Sony KDL40ex401 i na nim podobno także może wystąpić ten problem. Rozwiązaniem tego problemu jest aktualizacja oprogramowania telewizora ale na wszelkich forach jako aktualizacje naprawiającą ten problem podają aktualizacje z amerykańskiej strony supportu ( aktualizacja 1.514). Na polskiej stronie supportu aktualizacja dla tego telewizora jest już inna i nazywa się M8.728. Moje pytanie brzmi więc czy aktualizacja ta także naprawi problem gdyby taki wystąpił, czy aktualizacja ta wprowadza te same poprawki? Ewentualnie czy mogę zainstalować aktualizację oprogramowania z amerykańskiej strony supportu czy dla telewizorów europejskich aktualizacja ta nie będzie kompatybilna? Pytam gdyż zakup PS4 to dla mnie spory wydatek i chciałbym żeby wszystko działało jak najlepiej. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Oczywiście rozumiemy Twoje wątpliwości - warto skonsultować sie w tej sprawie z naszym działem wsparcia klienta, który w kwestii oprogramowania dla naszych TV wie chyba najwięcej :slight_smile: W razie potrzeby zostawiamy ponizej namiary:

 

Poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

 

Pozdrawiamy!

Zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dzięki za wiadomość. Oczywiście rozumiemy Twoje wątpliwości - warto skonsultować sie w tej sprawie z naszym działem wsparcia klienta, który w kwestii oprogramowania dla naszych TV wie chyba najwięcej :slight_smile: W razie potrzeby zostawiamy ponizej namiary:

 

Poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

 

Pozdrawiamy!

Zespół Sony