anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony kdl40w4000-programowanie kanalow

profile.country.pl_PL.title
ufojad
Początkujący

sony kdl40w4000-programowanie kanalow

Kupilem tego soniaczka,podlaczylem do kablowki,wlaczylem ustawienia analogowe i uruchomiłem autoprogramowanie.Wszystkie kanaly sie zakodowaly...To samo chcialem zrobic z antena n-ki ,wykorzystujac ustawienia cyfrowe,niestety po wlaczeniu autoprogramowania telewizor nie pobiera kanalow.Nie wiem czy wszystko dobrze robie a moze takie zapisanie w telewizorze programow z satelity nie jest mozliwe..? Bardzo prosze o pomoc bo kanaly moge tylko przelaczac pilotem od dekodera.Mam nadzieje,że ktos z posiadaczy tego modelu mi pomoze,dziekuje.

5 ODPOW. 5
oldguest
Początkujący

ufojad napisał(a):

moze takie zapisanie w telewizorze programow z satelity nie jest mozliwe..?



Zgadza się, nie jest to możliwe.

profile.country.pl_PL.title
ufojad
Początkujący

ufojad napisał(a):

Kupilem tego soniaczka,podlaczylem do kablowki,wlaczylem ustawienia analogowe i uruchomiłem autoprogramowanie.Wszystkie kanaly sie zakodowaly...To samo chcialem zrobic z antena n-ki ,wykorzystujac ustawienia cyfrowe,niestety po wlaczeniu autoprogramowania telewizor nie pobiera kanalow.Nie wiem czy wszystko dobrze robie a moze takie zapisanie w telewizorze programow z satelity nie jest mozliwe..? Bardzo prosze o pomoc bo kanaly moge tylko przelaczac pilotem od dekodera.Mam nadzieje,że ktos z posiadaczy tego modelu mi pomoze,dziekuje.


Tego sie obawialem ale dzieki za szybka odpowiedz.. :(

profile.country.pl_PL.title
vinci77
Poszukiwacz

no jak najbardziej, fizycznie jest to niemożliwe. ufojad gdybyś posiadał sygnał cyfrowy niekodowany to dopiero mógłbyś sobie zaprogramować cyfrowy tuner w tv. ps. Jest na to rada, kup sobie moduł CAM do TV "n" i po problemie.

oldguest
Początkujący

op35 napisał(a):

no jak najbardziej, fizycznie jest to niemożliwe. ufojad gdybyś posiadał sygnał cyfrowy niekodowany to dopiero mógłbyś sobie zaprogramować cyfrowy tuner w tv. ps. Jest na to rada, kup sobie moduł CAM do TV "n" i po problemie.



Tutaj się nie zgodzę. Po pierwsze telewizor nie ma głowicy satelitarnej a jedynie naziemną więc oglądanie kanałów FTA drogą satelitarną nie jest możliwe. Nie można też zakupić modułu CAM do TV który będzie współpracował z telewizją n z powodu tego samego co wyżej a drugi problemem jest parowanie box key z kluczem karty więc dana karta może działa tylko z wybranym dekoderem (wybranym przy umowie i aktywacji). Więc jeśli chcemy oglądać telewizję satelitarną niezbędny jest zewnętrzny dekoder i nie można w żaden sposób zaprogramować tych kanałów na TV.

profile.country.pl_PL.title
ufojad
Początkujący

op35 napisał(a):

no jak najbardziej, fizycznie jest to niemożliwe. ufojad gdybyś posiadał sygnał cyfrowy niekodowany to dopiero mógłbyś sobie zaprogramować cyfrowy tuner w tv. ps. Jest na to rada, kup sobie moduł CAM do TV "n" i po problemie.



Tutaj się nie zgodzę. Po pierwsze telewizor nie ma głowicy satelitarnej a jedynie naziemną więc oglądanie kanałów FTA drogą satelitarną nie jest możliwe. Nie można też zakupić modułu CAM do TV który będzie współpracował z telewizją n z powodu tego samego co wyżej a drugi problemem jest parowanie box key z kluczem karty więc dana karta może działa tylko z wybranym dekoderem (wybranym przy umowie i aktywacji). Więc jeśli chcemy oglądać telewizję satelitarną niezbędny jest zewnętrzny dekoder i nie można w żaden sposób zaprogramować tych kanałów na TV.[/qu
Troche to wszystko skomplikowane,fajnie,że mnie deczko oświeciliście i nie muszę sie już nic kombinować :smileymrgreen: