anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony xf9005 - prblem z obrazem przy sporcie

profile.country.PL.title
eraelpeha
Poszukiwacz

Sony xf9005 - prblem z obrazem przy sporcie

Witam jestem nowym posiadaczem xf9005 posiadam dekoder nc+ ultrabox 4k po pierwsze chciałem zapytać jaką rozdzielczość powinienem ustawić na dekoderze oglądając programy hd 1080p czy 2160p (tak jak przy programie nadawanym w 4k) a druga żecz która mnie denerwuje to oglądając sport a dokładnie piłke nożną zauważyłem pojawiające się tak jakby obraz wokół piłkarza się pogarszał takie jakby (kratki,rozmycie) pojawiaja się (na programach hd na canal +4k tego nie ma) ... mam ustawionh tryb sport wszystkie uplynniacze wylaczone jedynie flowmotion mam na true cinema bo tylko na tym piłka nie smuży nawet na płynnym jest zauważalne smużenie ... prosze o porady albo podzielcie się jak u was sport wygląda

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@eraelpeha  zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:

Z poziomu dekodera zawsze zalecamy ustawienie możliwie najwyższej jakości przesyłanego obrazu, jednakże z uwagi na specyfikę pewnych materiałów/ kanałów, rekomenduje się dotrzymywanie zaleceń operatora telewizyjnego. Jeżeli chodzi o niedogodność związaną z jakością obrazu podczas oglądania pewnych scen, prosiłbym o przedstawienie krótkiego nagrania obrazującego tą sytuację - na jego podstawie będziemy mogli dokonać wstępnej oceny zgłaszanego problemu.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Andrzej-77.
Nowicjusz

Witam

Mam taki sam problem przy modelu kd 55xf7596, decoder vectra, podzielisz sie jak rozwiazales swój problem?

profile.country.PL.title
eraelpeha
Poszukiwacz

Ten przydki obraz wokół zawodnika zależy chyba od jakości transmisji nadawcy ... bo zauwazylem że na jednych kanałach to jest a na drugich nie a i ustawilem dekoder na 1080p a co smużenia piłki to wyłączyłem fliwmotion ... obraz jest gorszy niż na płynnym przy sporcie ale przynajmniej piłka nie zanika ...