anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sterowanie głosowe KD-85XH9096

profile.country.PL.title
adalbert68
Poszukiwacz

Sterowanie głosowe KD-85XH9096

Czy może mi ktoś pomóc z ustawieniami sterowania głosowego w TV KD-85XH9096. Zgodnie z instrukcją ustawienia winny być w ustawieniach sieciowych, niestety nie widzę ich tam ;(

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

dokładne informacje, jak korzystać z funkcji sterowania głosowego znajdziesz tutaj: https://www.sony.pl/electronics/support/articles/00113330 Pamiętaj, że aby zacząć korzystać z tej funkcji, należy upewnić się, że pilot jest poprawnie sparowany z telewizorem.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
adalbert68
Poszukiwacz

No ale ja to już widziałem. Jak pisałem w pierwszym poście, menu w tym TV jest chyba nieco inne. Nie ma kategorii: "Sieć i akcesoria" tylko "Sieć i Internet" , no a w tej kategorii nie ma opcji "pilot głosowy ..."

Gdzie to mogę znaleźć? 

Po tym jak naciskam mikrofon, to na ekranie pokazuje się ikonka mikrofonu i kolorowe kreski , jednak po wydaniu komendy, po chwili jest komunikat o nierozpoznaniu komendy.

 

Inny dziwny problem z jakim się spotkałem (korzystam z tego TV od kilku dni) to fakt, że sterowanie dekoderem NC+ czasami działa, a czasami nie. Nie ma reguły (chodzi np. o przełączanie kanałów). Sparowanie jest poprawne, bo jak wcześniej napisałem czasami wszystko działa jak trzeba. Innym razem nie działa , po czym przy kolejnym załączeniu znowu działa (albo nie  ;)) . Dziwne ...