anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

telewizor Sony 55x8509C

1tomcio9
Poszukiwacz

telewizor Sony 55x8509C

Witam chciałbym kupic ten model tv sony 55x8509C jakie sa wady i zalety tego tv czy wart go kupic jak jest z tym androidem inni chwala a inini narzekaja prosze o pomoc .Jakie formaty filmów czyta ten tv czy czyta divx mkv 3D itd..czy jak sobie kupie dysk zewnetrzny i podłacze do niego nie bede miał zadnych problemów z otwrzanie tego typu formatów filmów . jaka jest różnica pomiedzy tm modelem a  55x8508C i 55x8507C  może polecicie  bardzo dobry godny polecenia jakiś inny tv  nie mkoniecznie  firmy sony  z Góry dziekuje bardzo mi zależy na dobrej pomocy w zakupie tv pozdrawiam .

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Napisz coś więcej o funkcjonalności jaka Cię interesuje (poza tym, o czym już wspomniałeś tzn. mkv, divix)

3D?

4K czy FullHD?

Gry?

Komunikacja z urządzeniami zewnętrznymi?

Kablówka. naziemna czy satelita?

etc.

 

Pozdrawiam

 

 

 

border.pl
Poszukiwacz

Android w tv to jakieś nieporozumienie, to chyba tylko dla YouTube zainstalowano. W Lg też android i również nie powala B-). Szeroko oczekiwany Netfix porażka, no chyba że znasz perfekt angielski i chcesz płacić dodatkowe 40 zł za filmy 4k. Denerwujące jest też to że prawie wszystkie kanały są zagraniczne a czas reakcji i obsługa neta to ciężka robota. Minus dla Sony za brak pilota w komplecie  one-flick, to jakby sprzedać auto bez pasów - niby można ale nie pojedziesz.

Mam kd 49x8005c i to dlatego bo Sony prezentuje dobry obraz i fajny wygląd.

A net chodzi super po podłączeniu klawiatury bezprzewodowej i laptopa ha!!. Pozdrawiam

 

 

1tomcio9
Poszukiwacz

chciałbym już taki telewizor na przyszłość zeby było 4K, 3D widziałem że ten model ma Motionflow XR 1000 Hz to chyba dobrze przy ogladania myeczy nie bedzie widocznych smug za ruchem piłki . na to chwili podłaczył bym do niego kino domowe i jakiś dysk ze wnetrzny zeby ogladac filmy sciągniete z neta typu 3D itp... zastanawiam sie własnie czy z kablówki tv czy satelita z satelity napewno bedzie obraz leprzy .W przyszłośći planuje zakup konsoli sony 4.pozdrawiam
border.pl
Poszukiwacz

Masz zamiar kupić naprawdę bardzo fajny tv, 4k warto tylko jak masz blisko do telewizora i wkurzają cie widoczne piksele, co do odtwarzania filmów z dysku lub USB to spokojnie obejrzysz w pospolitych formatach.

Treści 4k jest jak na lekarstwo i pewnie szybko się to nie zmieni ale jakość full upscalowana do 4k może dać dużo satysfakcji - moim zdaniem warto. A jeszcze ten tv ma matryce 100 w odświeżaniu natywnym więc bierz

Spoiler
Spoiler
Spoiler
 

 

profile.country.PL.title
w26rysiek
Użytkownik

Witam.

Jeśli chodzi o jakość obrazu to rewelacja. Dysk HDD nagrywa i odtwarza bezproblemowo. Dźwięk przeciętny  jak w każdym LCD. Android działa ale buszowanie po necie kłopotliwe bez klawiatury. WiFi u mnie bezproblemowe.Ogólnie polecam. 4K to tylko filmiki na YOU TUBE.