anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tryb 3D na YouTube zlikwidowany !

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Tryb 3D na YouTube zlikwidowany !

Mam pytanie szczególnie do Sony kto jest odpowiedzialny za działanie na szkodę klienta dlaczego funkcjonalność telewizora jest stopniowo ograniczana  i teraz pytanie dlaczego ostatnia wersja YouTube nie pozwala już na uruchomienie trybu 3D ?!?!?! Wcześniej Kodi teraz YouTube dlaczego nie liczycie się z użytkownikami ? Po odinstalowaniu aktualizacji tryb 3D działa jak to wytłumaczycie ? Nie spodziewam się odpowiedzi proszę nie aktualizować YT.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Należy pamiętać, że właścicielem usługi, tj. w tym przypadku Aplikacji YouTube jest Google Inc.i jest on bezpośrednio odpowiedzialny za zmiany wprowadzane do usługi. 

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Sony_Poland_Teamnależy też pamiętać ,że tryb 3D włącza się w Waszym telewizorze spychologia mniemana widać trwa.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w Towjej sprawie z supportem Sony - oto odpowiedź:

W aktualizacji oprogramowania systemowego nie ma informacji, aby to właśnie ta aktualizacja wyłączała możliwość odtwarzania treści 3D przez aplikację YouTube. Firma Sony nie gwarantuje poprawnego odtwarzania treści 3D z innych niż oryginalnych nośników, w związku z tym również z aplikacji.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Myślę że z tym 3d to grubsza afera może być. Może chodzić o zdrowie i ewentualne pozwy w przyszłości. Ale to teoria spiskowa nie poparta niczym. Choć na początku były wzmianki by dzieci do jakiegoś wieku nie oglądały. Z mediów i podwórka wiem że boli głowa po kilku minutach. Oczywiście nie wszystkich, ja mam wiele filmów 3d na płytach. Może polityka firm (Google) by pliki ogolno dostępne nie miały 3d (żeby 5latek lub osoba chora nie świadoma nie uruchomiła) a BR tv i płyty dla osób świadomych zagrożenia.