anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tv EX500 brak internetu /lan/,aktualizacja?

profile.country.PL.title
MateuszNalbor
Nowicjusz

tv EX500 brak internetu /lan/,aktualizacja?

Czesc proszę o pomoc w podłączeniu internetu do tv sony ex500. Kablem Lan z routera do tv. Po włożeniu kabla mam informacje że połączenie kablowe,dostęp lokalny i dostęp do internetu jest ok. Zalezy mi na odtwarzaniu youtube ipla itp zawartosci internetowych. Natomiast gdy próboje załączyc youtube np wyskakuje mi informacja ,,błąd sieci,, lub  np ,,błąd konfiguracji podczas nawiązywania połączenia 0 spróbój ponownie pozniej,, Tv kupiłem dawno temu i z tego co sobie przypominam żeby działały mi te aplikacje takze musiałem cos zrobic, nie mam pewnosci ale chyba aktualizowałem z usb, teraz po latach nie uzywania internetu znow chiałbym zeby mi te aplikacje działały. Co zrobiłem w tym kierunku ?sciągłem plik z firmware do tego tv zarzuciłem na usb i wpiąłem do tv ,działałem wg instrukcji tutaj na stronie lecz tv sie nie aktualizuje ,nie zmieniają sie diody , tv nie widzi pliku, kombinowałem takze rozne formaty pendriva z tym plikiem. Prosze o pomoc bo moze błąd lezy w czyms innym,albo jakims detalu.Pozdrawiam

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Na tym modelu Youtuve został już wycofany. Probowałeś odświeżyć zawartośc internetową. Sprawdź w ustawieniach jaką masz zainstalowaną wersję oprogramowania i porównaj z tą ze strony.

 

Pozdrawiam