anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TV Sony KDL32D3000

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Janosonytv
Poszukiwacz

TV Sony KDL32D3000

Witam choć to starszy sprzęt TV chciałbym podzielić sie uwagą o braku wspierania tego produktu pomimo upływu 9lat Firma uważa że to juz stary sprzęt nic nie warty etc. ?  Doskonały dźwięk, niezły obraz, PiP i inne opcje wysokiej technologii jeednak nie wpadli na to aby montawać zaraz w kolejnym roku w nim dekodera DVB-t żeby móc odbierac TV cyfrową naziemną to niedopatrzenie Firmy i jestem na takie działanie nieprzychylny. Po raz któryś z rzedu kupiłem sprzęt Sony tym razem ostatni. dziękuję.

3 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

sory po raz pierwszy chyba stanę w obronie Sony ,pokaż mi firmę która wspiera telewizor po 9 latach .A już wymiana telewizora na nowszy ze zniżką wymiatasz :slight_smile: oby JVC wspierało twój TV do końca jego żywota Amen.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Janosonytv
Poszukiwacz

Więc jak wytłumaczyc że zakupiłem go nowego w 2009r? tak weszły nowe modele jednak ten sprzedawano do 2010r.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie wiem gdzie go kupiłeś? Mógł być to tzw. "leżak magazynowy".

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

sory po raz pierwszy chyba stanę w obronie Sony ,pokaż mi firmę która wspiera telewizor po 9 latach .A już wymiana telewizora na nowszy ze zniżką wymiatasz :slight_smile: oby JVC wspierało twój TV do końca jego żywota Amen.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W momencie gdy Sony wprowadzało ten model do sprzedaży w Polsce nie było jeszcze decyzji jaki format nadawania będzie w Polsce obowiązywał - MPEG2 czy MPEG4? Dopiero ustawa z 2010 roku wymogła na producentach możliwość sprzedaży TV spełniajacych standard nadwania w Polsce czyli DVB-T MPEG4. W dobie pędzącej technologii mało który producent wspiera 9 letni sprzęt. Inna sprawa, że dzisiejsze aplikacje wymagają coraz mocniejszych podzespołów.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@zbygaajNawet wiecej niż 9 lat. Telewizory  D3000 to produkcja z 2007 roku. W 2008 roku ukazały się pierwsze Sony(V4500 i W4000) z mpeg4.

profile.country.PL.title
Janosonytv
Poszukiwacz

Tak owszem JVC wspiera oto pisze co nastepuje. Ptrzymałem Certyfikat że gdy mój sprzęt przekroczy 10lat i będzie nadal pracował bezawaryjnie otrzymuję prawo nabycia nowego TV za połowę ceny detalicznej. Brawo a co "sony" na to?. wiec jak widzisz nieprzychylny posiadaczy i komentujące Jvc niepotrzebnie napisałeś Amen.

profile.country.PL.title
leczech
Użytkownik

@JanosonytvFirmy JVC Polska już od kilku lat nie ma. Zamiast tego jest  VESTEL Poland.  Wątpię , aby licencja obejmowała tego typu zobowiązania. Ale oczywiście mogę sie mylić.  Dodam ,że mój pierwszy telewizor Sony z mpeg4(V4500), który obecnie jest u rodziców za kilka miesięcy będzie miał 10 lat bezawaryjnego działania. W 2008 roku JVC miało w ofercie wyłącznie telewizory z tunerem analogowym.Żaden producent telewizorów z tunerem analogowym ,a także mpeg2 nie wprowadził oprogramowania do odbioru naszego dvb-t(mpeg4).

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@Janosonytvmiałem odpisać wieczorem ale kolega @leczech mnie podbystrzył :slight_smile: powinienem zacząć od JVC i amen bo jak kolega @leczech pisze JVC to historia znajdź przedstawiciela co zrealizuje Ci tą zniżkę to po pierwsze po drugie patrząc na te kilka sztuk w ofercie JVC to techniką niewiele przewyższają ten model Sony,który posiadasz.Ktoś dobrze pokombinował zakładając ,że firma nie będzie miała przedstawicielstwa dać zniżkę ja też Ci dam :slight_smile: ale dobra nie po to jest te forum żeby pastwić się nad firmą JVC i jej produktami z najwyższej półki :slight_smile: .Pisząc o wsparciu miałem na mysli aktualizację oprogramowania między innymi jak już dalej wątek ciągniesz napisz , z którego roku masz ten JVC i kiedy miałeś ostatnio aktualizację do tego telewizora amen ?

profile.country.PL.title
Janosonytv
Poszukiwacz

Więc jak wytłumaczyc że zakupiłem go nowego w 2009r? tak weszły nowe modele jednak ten sprzedawano do 2010r.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie wiem gdzie go kupiłeś? Mógł być to tzw. "leżak magazynowy".

 

Pozdrawiam