anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

tvn player odtwarza tylko reklamy KDL-32EX701

traum45
Poszukiwacz

tvn player odtwarza tylko reklamy KDL-32EX701

jak w temacie, nie uruchamia się film czy bajka tylko na okrągło lecą reklamy. Ma ktoś tak samo? Wiadomo o co chodzi?

19 ODPOW. 19
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

To chyba problem aplikacji, producent TV raczej nie odpowiada za zawartość wyświetlaną w TVN Player

 

Pozdrawiam

traum45
Poszukiwacz

ale na komputerze działa ok, a tu tylko w kółko reklamy. czy to trzeba w takim układzie zgłosić do TVN? To już trwa jakiś dobry tydzień, albo dłużej

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Aplikacja na komputer znacząco różni się od tej dedykowanej dla TV. Podobnie różnice znajdziemy w aplikacji np. na tablety.

 

Może spróbuj zresetować TV.

traum45
Poszukiwacz

temat zgłosiłem do TVN, na razie mam mam odp ze szczegółowymi pytaniami, ale może ktoś sprawdzi, czy też ma ten problem, może jest więcej takich użytkowników?

 

jak się resetuje ten tv?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


traum45 napisali:

 

 

jak się resetuje ten tv?


Bardziej chodziło mi o odświeżenie zawartości internetowej.

 

  • Aby zaktualizować usługi Internetowe Wideo „BRAVIA”, naciśnij HOME, a następnie wybierz kolejno: > Sieć > Odśwież zawartość internetową.
traum45
Poszukiwacz

to już kilka razy było robione

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Obawiam się, że rozwiązanie tego problemu może zawisnąć w próżni. TVN napisze, że ich aplikacja jest super, zaś po stronie producenta TV już nie ma się co spodziewać jakiejś aktualizacji oprogramowania. Właśnie - czy TV był aktualizowany? Z tego co widzę, do serii EX7__ była aktualizacja oprogamownaia.

traum45
Poszukiwacz

tv był aktualizowany jakieś 2 miesiące temu, więc wszystko aktualne, a po kilku mailach z TVN kazali mi sprawdzić wynik z tego adresu:

http://player.pl/ip.html

ale ja nie mam przeglądarki w tv, tylko playery - jest jakaś metoda, aby sprawdzić ten adres w tv?

profile.country.PL.title
Janusz2606
Poszukiwacz

Witam. Sprawdziłem na moim takim samym modelu. Owszem są reklamy, ale tylko od 4 do 5 - trochę to trwa bo nie można przewinąć zawartości reklam.