anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienie obrazu w Google Cast

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Ustawienie obrazu w Google Cast

Posiadam tv 65W857c. Z google cast korzystam tylko do oglądania HBO GO bo działa mi stabilniej niż z apliacji jeśli chodzi o prędkość internetu (w aplikacji wielokrotnie w czasie filmu mam resetowanie się jakości obrazu, ustawia się tak jak gdybym włączył film po raz pierwszy). Gdy wrzucę obraz z telefonu i uruchomię film to nie mogę wejść w ustawienie obrazu bo zrywa mi połączenie google cast. Czy wiecie jak w tym przypadku wejść do ustawień obrazu ? Nie muszę mieć dostępu w czasie filmu, może być nawet bez castowania, byleby można było ustawić.

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Cześć,

 

Polecamy zgłosić ten problem poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Uruchom ustawienia Action Menu w trakcie korzystania z Google Cast. W Action Menu powinieneś mieć możliwość zmiany ustawień obrazu.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Ale mój problem nie polegał na tym, że nie wiem jak zmienić ustawienie obrazu :slight_smile: Wiem, że do ustawień trzeba wejśc poprzez "Action Menu", problem polega na tym, że w momencie uzycia tego przycisku na pilocie tracę połączenie cast.

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

mogę Ci tylko potwierdzić że mam tak samo i jest to standardowe zachowanie w niektórych aplikacjach video np. w Kodi przy niektórych opcjach obrazu po włączeniu filmu i action menu też wraca do menu.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Skontaktowałem się w tej sprawie z supportem Sony i taką oto odpwiedź otrzymałem:

W przypadku kiedy poprzez połączenie cast wysyłana jest aplikacja, której nie obsługuje fabrycznie telewizor jakiekolwiek działania, typu: próba zmiany trybu obrazu "wyrzuca" link przesyłany przez telefon do odbiornika i uniemożliwia korzystanie z tej funkcji.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

To po co taki bajer w tv skoro obsługuje tylko fabryczne aplikacje. To ma sens gdy można wszystko przesłać na tv.