anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

uszkodzone telewizory SONY

telewizorled
Nowicjusz

uszkodzone telewizory SONY

Czy ktoś się już spotkał z zakupionym uszkodzony telewizorem SONY. Ja taki telewizor 55 cali zakupiłem w sklepie SATURN, TV ma uszkodzoną matrycę, uszkodzenie jest widoczne dopiero po włączeniu odbiornika do sieci. Czy jest możliwość, że telewizor przyszedł z uszkodzeniem z fabrykibo pudełko nie jest wogóle uszkodzone.

3 ODPOW. 3
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

Jest nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Sugerujemy złożenie reklamacji w salonie, w którym dokonał Pan zakupu.. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony 

telewizorled
Nowicjusz

Też mi przykro z tego powowdu bo salon nie przyznaje się do sprzedaży uszkodzonego telewizora a serwis oświadczył, iż telewizor ma wadę fizyczną powstałą przez czynnik zewnętrzny.

Podczas kupywania nie włączyłem TV do sieci i nie byłem w stanie zauważyć, że w środku jest uszkodzona matryca odbiornika, wadę widać tylko przy podłączonym do sieci telewizorze.

Dlatego wada musiała powstać przy pakowaniu w fabryce telewizora.

 

lolek126
Poszukiwacz

Kolego pamiętaj na drugi raz jak kupujesz tv np w markecie i sam go odbierasz to sprawdzaj tv w 100% czyli podłącz taki tv do sieci.. bo teraz to po ptokach albo sklep musi przyjąc na siebie tę wadę,  że to stało sie w transporcie jak tv jechał do nich albo musi zaskoczyć SONY i powiedziec że oni wymienią Tobie tv na nowy.. co jest wątpliwe ... znając takie przypadki..