anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VOD od TVP w telewizorach Sony

MARIUSZEK32
Początkujący

VOD od TVP w telewizorach Sony

Witajcie, po krótkiej przerwie :c37 dobrze, że forum już działa bo mam kilka nowinek do przekazania. Nie wiem czy słyszeliście, ale od dziś serwis VOD.tvp.pl jest dostępny w telewizorach Sony wyposażonych w funkcję Bravia. Także będzie ponad 500 materiałów wideo do oglądania w tym seriale, filmy, a także programy rozrywkowe i publicystyczne. Nie wiem jak wy, ale ja na przykład jestem wielbicielem odcinków "Boso przez świat" z Cejrowskim w roli głównej. Co sądzicie o tym partnerstwie?

10 ODPOW. 10
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No nie od dziś :flushed:
Miłe zaskoczenie to spora ilość fajnych seriali: trzy serie Oficera, Nowa, Instynkt...

MARIUSZEK32
Początkujący

Sugerowałem się artykułem, a tam pisali, że "Od 14 lipca br. posiadacze urządzeń Sony wyposażonych w funkcję BRAVIA Internet Video dzięki współpracy z Telewizją Polską S.A. otrzymują dostęp do serwisu VOD.TVP.PL." Link: http://satkurier.pl/news/67395/vodtvppl-w-telewizorach-sony-z-bravia-internet.html. Zresztą nie ważne, najważniejsze jest to że przybyło materiałów do oglądania.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

TVP ma chyba najciekawszą ofertę. Osobiście jestem zaskoczony ilością seriali, dokumentów i filmów. Fajnie, że udostępnili filmy produkcji TVP których nigdy nie oglądałem i pewnie nigdy bym nie obejrzał. A teraz tak mało ciekawych rzeczy leci w telewizji, to można samemu wybrać coś ciekawego. Szczególnie zainteresował mnie serial "Czas Honoru" - pełne 3 sezony :D
Testowałem i wszystko działa płynnie, jakość obrazu jest bardzo fajna.

MARIUSZEK32
Początkujący

Dobrze, że akurat teraz przybyło tych materiałów do oglądania, bo w wakacje to faktycznie nie ma zbytnio co oglądać w telewizji, można się zanudzić na śmierć :rolling_eyes: Fajnie, że sony zapewniło zaplecze programów na wakacyjne dni.

tad102
Początkujący

Witam :c37
Na moim SONY NX700 w serwisie VOD.TVP.PL nie ma takich programów jak "Boso przez świat" "Makłowicz w podróży"
Czy macie tak samo :question:

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
obecnie nie ma dostępnych tych audycji. Trzeba być dobrej myśli, usługa ta jest nowa, a Sony ciągle rozwija ofertę programową BRAVIA Internet Video. Być może niedługo programy te będą dostępne.

katarzynka-----
Początkujący

Wreszcie zaczyna się coś dziać, a bogata oferta dostępnych serwisów jest tego przykładem. Oby tak dalej, bo już teraz rozrywka zaczyna być dostępna w zasięgu jednego pilota.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Czy odnalazł ktoś na tym VOD jakieś programy historyczne? TVP Historia ma kilka ciekawych pozycji. Przynajmniej dla mnie. I chętnie bym coś obejrzał w wolnej chwili ;-)

Pozdrawiam
cogito

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

W zakładce "filmy dokumentalne" jest 64 pozycji - część na pewno pochodzi z TVP Historia.