anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Włączenie sprzętowe obsługi HBBTV

profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

Włączenie sprzętowe obsługi HBBTV

Czy kochane Sony, może włączyć w następnej aktualizacji obsługę HBBTV (TV Hybrydowa)?
Wiem, że Niemcy i Francuzi mają taką opcję włączoną.
Obecnie HBBTV testuje TVNHD naziemnie cyfrowo, a na euro2012 ma włączyć ją TVP również naziemnie.

71 ODPOW. 71
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Podobno ma już działać
INFORMACJA O HBBTV DLA TV SONY :thumbsup:

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
aron_m
Poszukiwacz

W końcu działa i u mnie. :D

PSlodek8
Nowicjusz

działa to HBBTV na polskim menu

profile.country.pl_PL.title
aron_m
Poszukiwacz

Ale czy KRAJ trzeba w Automatycznej Inicjalizacji przestawiać dalej na NIEMCY? (tak jak pisze w poradniku użytkownika "miśkaf")?

djh-----
Początkujący

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja, tv ściągnął, ale muszę przywrócić fabryczne ustawienia i sprawdzić. Chodź dla mnie to żadna rewelacja to HBBTV

oldguest
Początkujący

djh napisał(a):

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja, tv ściągnął, ale muszę przywrócić fabryczne ustawienia i sprawdzić. Chodź dla mnie to żadna rewelacja to HBBTV


Ja bym dodał więcej , miernota ! to i owszem rewelacja była by ale 20 lat temu jak jeszcze mało kto miał telegazetę .
Irytujące jest nachalne wyswietlanie się w TVP 1 i 2 okno czołówki HBBTV oczywiście przy włączaniu tych że programów .

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

miro54 napisał(a):


Ja bym dodał więcej , miernota ! to i owszem rewelacja była by ale 20 lat temu jak jeszcze mało kto miał telegazetę .
Irytujące jest nachalne wyswietlanie się w TVP 1 i 2 okno czołówki HBBTV oczywiście przy włączaniu tych że programów .



Wybacz to co napiszę, ale napisałeś trochę głupotę ;) HbbTV w sumie powstało w 2009 roku, więc 20 lata temu nie mogło być rewelacją. Pisałem już to nie raz. HbbTV dopiero co się pojawia w Polsce i trzeba poczekać, aż to się rozwinie.

PSlodek8
Nowicjusz

witam u mnie też tv wczoraj pobrał jakąś aktualizację ale dalej nie mam HBBTV..

oldguest
Początkujący

Źle to napisałem oczywiście chodziło o telegazetę , zapewne wielu zorientowało się o co mi chodziło .

profile.country.pl_PL.title
lelec-----
Początkujący

No to działa to habibi tv w linii ex720 czy nie? Dziś mi się upgrade zrobił do PKG4.012EUA, a nie chce mi się cyrków odstawiać z niemieckim językiem... żeby to sprawdzić. Nie powinno samo się zrobić?

Serdeczne pozdrowienia...