anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XE9005 fatalny obraz YouTube

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
chudyrr
Poszukiwacz

XE9005 fatalny obraz YouTube

Witam

Od kilku dni zaobserwowałem problem z działaniem serwisu YouTube na moim telewizorze. Problem polega na tym, że na filmach wysokiej jakości telewizor nie radzi sobie z jakością obrazu - zwyczajnie obraz staje się rozmyty, nie ostry, elementy ruchome obrazu przycinają się lub zlewają w całość. Na innych serwisach wszystko działa poprawnie więc problem internetu pomijam - dodatkowo TV jest podłączony po kablu. Moja wersja oprogramowania YT to 2.03.06. W ustawieniach serwisu znalałem opcje wyświetlania obrazu - jest ustawione 1080p(Automatycznie) - niestety jest to najwyższa dostępna jakość. Czy ktoś z Was - szanowi użytkownicy forum - ma obecnie podobny problem? Być może jakaś rada dotycząca poprawy sytuacji? Zastanawiam się czy problemem może być wersja oprogramowania, jakość routera (kilka lat już go posiadam) lub zwyczajnie coś jest do zmiany? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

11 ODPOW. 11
profile.country.PL.title
Waszko80
Użytkownik

Piszesz o 4K w przypadku tego linka z youtuba czy ogólnie?

Mam neta 120 mbps i mam na youtubie 4K. Problemu nie ma.

 

W tym poście mówimy o przypadku tego linka poniżej więc tutaj max to 1080.

https://www.youtube.com/watch?v=kJQP7kiw5Fk

 

Mój tv o dziwo nie ma 5 ghz, tylko 2,4 co jest dla mnie lekkim szokiem.

Ale 4K chula aż miło.

 

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj @chudyrr

Pozwól, że dodam jeszcze odpowiedź z Supportu, która właśnie do nas dotarła:

---

Aplikacja YouTube (rozdzielczość) automatycznie dostosowuje się do szybkości podłączonego Internetu, dlatego w ustawieniach jakości nagrania można zobaczyć (przykładowo) Auto 1080. Jeśli nagranie pozwala na wyższą jakość to można przełączyć ją ręcznie - trzeba jednak liczyć się z tym, że nagranie może nie buforować się wystarczająco szybko, więc prawdopodobnie będzie się przycinać.

---

Pozdrawiam,

Agnieszka_J