anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR55-X90J czarne rogi na jasnym tle

HeffnerPL
Nowicjusz

XR55-X90J czarne rogi na jasnym tle

Witam, czy to normalne że ROGI telewizora XR 90J w wersji 55 cali, są lekko ciemne przy jasnym obrazie? Czy raczej telewizor do serwisu?

Tagi (2)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Zależy od stopnia, generalnie nie istnieje idealnie równo podswietlony telewizor LED. Jeżeli jest to zauważalne w trakcie normalnego oglądania to możesz próbować zgłosić do serwisu, jeżeli widać to tylko na jednolitych ekranach to nie przejmował bym się zupełnie.

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj HeffnerPL,

Wysłałam Twoje zapytanie do Supportu Sony i otrzymałam taki oto komentarz:
-----------------

Ciężko jest nam ocenić usterkę bez zdjęć.

Zgodnie z procesem, w przypadku jakichkolwiek zapytań dotyczących ekranu należy na adres emailowy supportu (customersupport.pl@eu.sony.com) nadesłać zdjęcia z widoczną usterką wraz z dowodem zakupu urządzenia.

Sprawa zostanie dokładnie sprawdzona pod kątem zgłoszonej niedogodności.

-----------

Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Ci się wkrótce wyjaśnić tę kwestię

Agnieszka_J

profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

To niestety norma: https://www.rtings.com/tv/reviews/sony/x90j miałem ten tv (50XR94J) dwa dni i odstąpiłem od umowy, ciemne rogi nawet bym olał, ale widoczny efekt "brudnego ekranu" chyba clouding na jasnych gładkich tłach był dla mnie nieakceptowalny, jestem w szoku że coś takiego jest uznawane za normę. Co gorsza dotyczy to praktycznie wszystkich TV LED bez względu na markę. Mam jakieś LG w sypialni i on też tak ma. Czyli zrobili nam szach mata, albo LED z cloudingiem albo OLED z wypaleniem. Hahaha , zostaje projektor absurd...