anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

youtube najlepsza aktualizacja w historii firmy sony

profile.country.PL.title
steemm
Nowicjusz

youtube najlepsza aktualizacja w historii firmy sony

Chciałem pogratulowac ludziom którzy biorą pieniądze za testowanie aplikacji na telewizorcvh sony i w swoich pustych głowach wydało im się że brak wyboru domyslnego kanału z którego korzysta się na YT to jest najlepsza rzecz jaką można dać użytkownikom. No brawo, decyzja rówqnie dobra co podwyżka cen ps+ za gry indie xD

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
Dario-0071.
Poszukiwacz

Atualizacja to totalna porażka. Brak wyboru konta, brak wyboru rozdzielczosci a zauważyłem rownież, ze na nowej wersji wyskakuje bład odtwarzania a na poprzedniej ten sam film śmiga aż miło. Wrociłem do poprzedniej wersji bo tj totalna lipa... 

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Nie bardzo wiem o co ten raban z aktualizacją youtuba.

Z różnymi kanałami to nie wiem bo korzystam z jednego ale jeżeli chodzi o 4K to przeciez wyświetla normalnie - macie statystyki można sprawdzić przecież jakość.

profile.country.PL.title
misiek1955
Użytkownik

    

      Witaj nico 378 nico

 

 Wszystko w moim poście dotyczyło YT w wersji przed aktualizacją. Nie wiedziałem , że takowa jest dostępna

a automatyczne aktualizacje mam wyłączone.Zaktualizowałem i jest jak piszesz może z tym wyjątkiem,że po włączeniu statystyk dla nerdów możesz śledzić parametry przekazu. Wszystko zależy co oglądasz,ale pełne

3840x2160 też się pokazuje.Ale suma sumarum wróciłem do poprzedniej wersji.Jedno co mi się nie podoba

to tytuł tematu bo Sony nie ma tu nic do gadania.

 

   pozdrawiam   misiek1955

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@jajko6i reklam też masz tyle samo i wszystkie filmy Ci też odtwarza i jak masz dostępne pełne 4k to też za każdym razem leci 4k czy 1440p o kanałach nie wspomnę same zalety oprócz wyglądu :tongue: jedno powiem nie do końca wina Google to YouTube for Android TV Sony a Sony to chyba jedne z trzech Android TV chyba ma też coś do powiedzenia czy tylko przyklaskują wszystkiemu i chyba im wcześniej się pogodzimy z taką polityką tym lepiej i mniej nerwów :).Zmienili YT to zabrali tamto zablokowali - ale fajnie !

profile.country.PL.title
Bernikle
Użytkownik

Opcja wyboru jakości odtwarzania zniknęła. Na necie 10 mb nie odtwarza mi w 4k . Wcześniej mogłem wybrać i poczekać aż się zbuforuje

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Zbygaaju ale co z tego że filmy z youtuba mają 1440p? Na Netflixie mam filmy 2160p i nie ma porównania z tymi  z Youtuba. Tu się HDR liczy.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

to z tego ,że rozmawiamy i piszemy o YT i aktualizacji  a nie o Netflixie.Mam Netflixa i miałem odtwarzacz 4k i filmy w prawdziwym 4k i HDR a Netflix może mu buty czyścić ale nie piszę o tym bo dyskutujemy o aktualizacji YT i nie musisz mnie przekonywać ,że są lepsze źródła niż YT

profile.country.PL.title
nico378nico
Użytkownik

być może u niektórych piokazuje sie pełne 4k bo z tego co widzę to YT dostosowuje jakość do szybkości neta. u mnie co bym nie włączym na statystykach dla nergow pokazuje "optymalna rozdzielczość : 2560.. .." ale na starym youtube mozgłem sobie poczekac az sie zbuforuje i miałem pełne 4k.. i tez szybko smigało a teraz jakiś ***** mi mowi w jakiej rozdziałce mam ogladać i mnie to irytuje.. jak bede chciałto moge soeie ogladać nawet 100X30 *.. btw.  niektore filmy 4k idą 2 3 minuty i potej obraz staje leci tylko dźwięk.. na starym tego nie było...

 

Powód edycji: post zawierał słowa niezgodne z regulaminem forum Sony.

profile.country.PL.title
Dario-0071.
Poszukiwacz

U mnie na zaktualizowanej aplikacji nie chodzi sporo filmow. Wyskakuje,,
bląd odtwarzania i zgłoś błąd''Na poprzedniej wersji te same filmy chodzą
super... Nie wiem czemu miała służyć akcja z usunięciem możliwości
ustawienia rozdzielczości. Ok, że dostosowuje rozdzielczość do prędkości
internetu ale na poprzedniej tez tak było.Skoro mam tv 4k to chce oglądać
pełne 4k a nie jak aplikacja sobie ustawi...
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

SONY za to bardzo dobrze rozwiązuje temat śrubek do podstawki załatwili w trymiga kilka tematów niżej a tu gdzie temat wisi już kilka dni i są potrzebne rzeczowe odpowiedzi to cisza.