anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

YouTube w KLD-40EX725 nie można się zalogować

profile.country.pl_PL.title
adasnie
Początkujący

YouTube w KLD-40EX725 nie można się zalogować

Witam
od pewnego czasu mam problem z użytkowaniem Youtube w EX725.
Problem polega na tym iż początkowo zginęły mi listy - ulubione, moje filmy, moje listy itd.
Postanowiłem więc wylogowć się i od tej pory przy próbie ponownego logowania pojawia się błąd.
Moje pytanie brzmi: jeżeli ktoś z was używa YouTube czy ma podobne symptomy, lub może ktoś podpowie mi jak rozwiązać problem.

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
adasnie
Początkujący

Uaktualnię:
mogę się już logować jednakże jest problem z playlistami.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

adasnie napisał(a):

Uaktualnię:
mogę się już logować jednakże jest problem z playlistami.



Proponuję Ci odświeżyć zawartość internetową oraz sprawdzić ustawienia z poziomu PC.
Dodam, że nie wszystkie filmy udostępnione na YouTube będą dostępne na urządzeniach innych jak PC/laptop. Niekiedy filmiki nie są odpalane na komórkach i urządzeniach przenośnych oraz na TV. Taka polityka niektórych osób, które wrzucają filmy do YT.
Niekiedy przyczyna leży w samym YT lub dany film został usunięty przez użytkownika.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
adasnie
Początkujący

Z poziomu PC wszystko OK.
Dzieje się to tylko z poziomu TV jednakże ulubione działają ale gdy włączam playlisty wyskakuję błąd. Nie jest to sprawą wybiórczego wyświetlania filmów gdyż wszystkie playlisty są puste i wyskakuje błąd.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

jeżeli na innym urządzeniu (laptop, wdtv) użytkownik YT został wylogowany, to należy ponownie zalogować się na tv. zapewne stąd komunikat o niedostępności serwisu na tv.



Cytat z innego wątku, który znajdziesz w poniższym linku:
https://forum.sony.pl/viewtopic.php?f=379&t=11895&st=0&sk=t&sd=a&hilit=playlist*

Oraz starszy wątek (z 2010):
https://forum.sony.pl/viewtopic.php?f=381&t=7149&p=152406&hilit=playlist*#p152406

Pozdrawiam Stubb