anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

zmiana odtwarzacza systemowego

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

zmiana odtwarzacza systemowego

Cześć
potrzebuje zmienić domyślny odtwarzacz systemowy w TV SONY xd9305 na zainstalowany ze sklepy Play... szukałem już wszędzie w ustawieniach TV i ustawieniach odtwarzacza i nie ma... czyżby nie można tego zmienić?

potrzebuje odtwarzacza który będzie obsługiwał napisy... w obecnym systemowym odtwarzaczu nie mam pojęcia jak je otworzyć z danego pliku brak jakiegokolwiek menu....

<MB

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

na pilocie masz przycisk jakby ekranu z trzema kropkami wywołujesz napisy we wbudowanym odtwarzaczu

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

tak zgadzam się ...

to w przypadku kiedy z nośnika odtwarzasz treść i sobie otwierasz napisy ...

a czy jest możliwosc napisy zapisać w pamieci TV np... i po ścieżce je otworzyc?

w ustawieniach TV jest opcja napisy i o ile się nie myle tam się podaje folder docelowy dla naapisów...

dlatego własnie chciałbym zmienić systemowy np na pobrany ze sklepu np MXPlayer ...

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

nie zapiszesz napisów w pamięci TV a do tego nie ma opcji (bynajmniej u mnie) ustawiania ścieżki napisów napisy są zaczytywane jeżeli mają dokładnie taką samą nazwę jak film.Mam MxPlayer w wersji PRO i nie widzę żadnej przewagi nad wbudowanym odtwarzaczem video.

profile.country.PL.title
Michal_TJE.
Użytkownik

... dodatkowo systemowy Sony ma tą przewagę ze jest mozliwosc wybory z actionmenu opcji 3D.... :slight_smile: