anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zmiana serwisów internetowych

profile.country.pl_PL.title
adasnie
Początkujący

Zmiana serwisów internetowych

Witam
Czy koś ma informację na temat serwisów internetowych w tv Bravia. Od pewnego czasu zniknęły mi TVP Ipla i pare innych, czy to chwilowe czy już możemy zapomnieć o polskojęzycznych serwisach?

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

polskie serwisy są i raczej będą ciągle dostępne. Serwisy są udostępniane poprzez weryfikację adresu IP. Jeśli łączysz się z "polskiego Internetu", kanały jak TVP, TVN, Ipla - powinny być dostępne.
Proponuję w ustawianiach sieci odświeżyć zawartość internetową. Jeśli nie pomoże, nie ma innej możliwości dodania polskich kanałów. Wtedy pozostaje kontakt z serwisem Sony. Napisz jeszcze w jakim modelu to występuje, w jakim mieście i od jakiego dostawcy masz Internet?

profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

U mnie wszystkie serwisy są aktywne.
Wręcz mam wrażenie, że ostatnio jakby ich przybyło :)

Konica Minolta
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

MaSzt - Też często mam takie wrażenie :D

adasnie - sprawdziłem IP z którego pisałeś. Żaden z serwisów lokalizacyjnych nie rozpoznaje kraju Twojego IP, a niektóre wskazują na Amerykę Południową. Być może to jest powód... W takim przypadku proponuję skontaktować się z dostawcą Internetu i/lub serwisem Sony.

profile.country.pl_PL.title
adasnie
Początkujący

Dziękuję za odpowiedzi. Nie sądziłem iż IP ma wpływ na zawartość serwisów, sądziłem że wystarczy wpisać w TV miejsce Polska.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

IP w tym przypadku ma kluczowe znaczenie. Serwis taki jak IPLA działa TYLKO pod polskim IP (niezależnie od dostawcy, czy miejsca na kuli ziemskiej, byle dane IP było zarejestrowane jako polski dostawca).

Pozdrawiam Stubb