anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak połączenia Radia XAV-AX100 a smartfonem Huawei p20pro przy aplikacji Android Auto

janmysz
Nowicjusz

Brak połączenia Radia XAV-AX100 a smartfonem Huawei p20pro przy aplikacji Android Auto

Dzień dobry. Na wstępie chciałbym powitać wszystkich forumowiczów. Posiadam w samochodzie radio Sony XAV-AX100. Do tej pory do nawigacji stosowałem aplikacje Apple CarPlay z telefonu iphone 6s. Bardzo dobrze działało. Cztery dni temu zakupiłem smartfona Huawei p20 pro. I tu zaczęły być schody. Radio w ogóle nie widzi tej aplikacji, a na telefonie wyskakuje informacja o błędzie Nr 8 w łączeniu z aplikacją (Oprogramowanie samochodu nie przeszło testów zabezpieczeń Androida Auto i żebym sprawdził, że usługi Google Play są aktualne). Wszystko już sprawdziłem. Uaktualniłem radio do najnowszej wersji, sprawdziłem godzinę i dzień w samochodzie , żeby był taki sam jak w smartfonie. I cały czas radio nie widzi tej aplikacji. Przewertowałem już cały internet i nie znalazłem rozwiązania.Bardzo proszę o pomoc bez zbędnych rad zwolenników firmy Appla.

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@janmysz  zgłosiłem Twój problem do supportu - oto odpowiedź:

Niestety na ten moment, aplikacja Android Auto nie jest jeszcze dostępna na rynku polskim, w związku z czym aktualnie nie ma możliwości jej wykorzystania na terytorium Polski.

Pozdrawiam