anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Instrukcja obsługi

profile.country.pl_PL.title
doldi5
Nowicjusz

Instrukcja obsługi

Witam gorąco kupiłem radio samochodowe i jak nazło,ść nie ma instrukcji obsługi w naszy języku zato są wszystkie języki świata poza polskim czy ktoś pomoże jest to radio CDX-GT420U. POZDAWIAM mój email emdolder@wp.pl

15 ODPOW. 15
oldguest
Początkujący

Pretensję proszę kierować do sprzedawcy a nie do Sony. Bo sam sprzedaję i wiem że jak sprzedawca chce to dostanie instrukcję od Sony. Czasem pierwsze produkty przychodzą bez i trzeba się upomnieć.

Wyręczę sprzedawcę proszę: http://www.sony1.net/res/attachment/fil ... 105390.pdf

gregooor
Początkujący

Witam i wielkie dzięki za obstukcję insługi :) no właściwie to ja pisze z perspektywy sprzedawcy.. bo skąd taki biedny sprzedawca ma wiedzieć ze w polskim pudełku nie ma polskiej instrukcji.. przy masie sprzętu który przyjeżdza to cięzko to sprawdzić. Prędziej można mieć pretensje do dystrybutora a juz na pewno do producenta bo to jego interes żeby była polska instrukcja.... Nieważne... ważne ze klient sie wkurza, sprzadawca obrywa a mało w tm jego winy. Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
xmichal
Początkujący

koledzy ma ktoś może instrukcje do radyjka CDX-GT420u w po polsku ???? xtaro@wp.pl

alCatraz-----
Początkujący

Bardzo proszę o instrukcję do radia CDX-GT424 lub CDX-GT420. Mój adres grochus@o2.pl. Z góry dziękuję!

Wojtas------
Początkujący

xmichal napisał(a):

koledzy ma ktoś może instrukcje do radyjka CDX-GT420u w po polsku ???? xtaro@wp.pl" target="_blank



instrukcję wysłałem na Twój adres.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

alCatraz napisał(a):

Bardzo proszę o instrukcję do radia CDX-GT424 lub CDX-GT420. Mój adres grochus@o2.pl" target="_blank" target="_blank. Z góry dziękuję!


Witaj,

Instrukcję obsługi do modeli CDX-GT424 oraz CDX-GT420 pobrać możesz ze strony:

http://www.sony1.net/res/attachment/file/26/1224842105626.pdf

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;