anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jaki sounbar będzie najlepszy dla Sony Bravia AF9

profile.country.PL.title
ekocamp
Poszukiwacz

Jaki sounbar będzie najlepszy dla Sony Bravia AF9

Czy  najbliższym czasie firma Sony planuje wyprodukowanie soundbara dedykowanego dla telewizora Sony Bravia  AF9. Posiadam ten model o przekątnej 55 cali, niestety żaden z oferowanych przez  Sony soundbarów stylistycznie kompletnie nie pasuje do tego  modelu. Wydawałoby się logicznym, że przy wyprodukowaniu tak "disajnerskiego" telewizora powstanie także dedykowany dla niego soundbar, zakładałem, że pokaże się niedługo po premierze telewizora, niestety jak na razie nie doczekałem się ))

Może ktoś ten problem rozwiązał kupując soundbar innej firmy tak by oba elementy stanowiły integralną całość????

Tagi (2)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

AF9 jest telewizorem, który spełnia rolę ekranu i głośnika jednocześnie, bez żadnych dodatkowych urządzeń. Natomiast ma jedną cechę unikalną jak na telewizor, może stanowić głośnik centralny w kinie domowym, wpinając go bezpośrednio w amplituner. Ja gorąco polecam Amplituner + 2 kolumny + opcjonalnie subwoofer. Taki zestaw zapewnia pełne 5.0/5.1, AF9 stanowi w takim zestawie 3-kanałowy głośnik centralny. W takim zestawie AF9 odpowiada głównie za dialogi, które dobiegają bezpośrednio z ekranu i są bardzo wyraźne.