anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Czyli bardzo jak u nas. To jak dla mnie już jasny dowód, że kłopot jest po stronie dostępności vTuner, a nie sprzetu. Należy mieć tylko nadzieję, że zostanie to naprawione. 

 

M. 

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Tak jak wspomniałem wcześniej. Sprawa została zgłoszona przez Sony do vTuner ale nie ma jeszcze od nich odpowiedzi. Troszkę cierpliwości. Jak tylko coś będę wiedział dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Według informacji, jakie w tej chwili posiadamy, usługa vTuner została tymczasowo wyłączona ze względu na wykrytą usterkę. Technicy pracują nad rozwiązaniem, które wdrożą najszybciej jak to możliwe.

Tymczasem prosimy o cierpliwość.

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

 

 

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

To znaczy że zakupiony sprzęt sony ma wady i można zgłaszać reklamacje do sklepu lub żądać zwrotu pieniędzy bo towar jest wadliwy nie posiada funkcji które powinien mieć jak można być cierpliwym jak zapłaciło się za towar który nie spełnia swojej roli trzeba będzie chyba zmienić markę. Coś ciężko idzie technikom praca nad tą usterką pomyśleć że tak były by naprawiane awarie wody,prądu lub gazu to by było dopiero. Sony działa jak nasza służba zdrowia.

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

Już prawie miesiąc a vTuner dalej nie działa w tym czasie można dom postawić. Czy Sony robi coś w kierunku żeby ten problem naprawić bo efektów żadnych nie widać.

profile.country.PL.title
Barbara_K
Moderator

@szpak47 Sony wciąż naprawia problem, który okazał się poważny. Prace trwają, mamy nadzieję, że vTuner wkrótce będzie sprawny. 

 

Pozdrawiam, 

Barbara_K

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

Witam, nie wiem, czy to na stałe, ale vTuner dzisiaj na Sony STR-DN1040 o siódmej rano gra.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Potwierdzam. U mnie też ruszyło. Jednak według moich informacji nie ma pewności czy na stałe.

Moga być jeszcze przerwy.

 

Pozdrawiam