anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Ja również jestem za. Sprzęt stał się bezużyteczny teraz praktycznie nie korzystam z niego.

QbaRS796
Użytkownik

dołączam sie i ja!

lepetepepte
Poszukiwacz

Też mam ten problem i dopiero teraz was tu znalazłem. Co należy zrobić?

 

Po pierwsze pisać o tym na na wszytskich możliwych strona społeczonosciowych? Na ich facebooku w komentarzach i w postach a także w opiniach, twiterze i YT.  Wysatwiać negatywnie opinie na wszyskich porówywarkach typu: ceneo, opineo itd. Być przy tym oczywiscie rzeczowym, uczuciwyma ale i nie odpuszczać. Należy być wręcz nachalnym.

Myślę też, że trzeba złożyć oficjalną reklamcję w sklepie a oni mają obowiązek ją przekazać do gwaranta czyli Sony Polska. Reklamacja na pewno zostanie odrzucona wtedy należy zgłości sprawę do Urzędu Ochronu Konsumenta i niech oni się z nimi mordują. Produkt jest jak najbardziej niezgodny z oferą i nie ma co słuchać zwalania na Vtuner bo my nie z nimi mamy umowe kupna-sprzedaży na produkt a z firmą sony i to ona ma zapewnić produkt jak w ofercie.

 

 

https://www.facebook.com/SonyPolska/?fref=ts

adik844
Nowicjusz

Temat dość stary. Ale opiszę jak ja uporałem się z problemem.

Otóż jeżeli ktoś jest w posiadaniu dekodera telewizyjnego na linuksie (enigma2), jest aplikacja "ushare" dzięki której możecie udostępnić swoją własną playlistę ".m3u" ze stacjami radiowymi. Radyjko bez problemu odtwarza w ten sposób udostępnione playlisty :slight_smile: (problemem jest jedynie że nie każdy jest posiadaczem takowego dekodera 😞 )

 

Drugim sposobem jest uruchomienie radia z dowolnego telefonu z androidem za pomocą aplikacji "HQradio Pro". Niestety ta aplikacja wymaga wykupienia licencji 😕 . Można pobrać również wersję Trial która działa chyba 7 dni jeśli dobrze pamiętam.

 

Osobiście potwierdzam że obie z tych metod działają z powodzeniem. Ja osobiście kożystam z "ushare" ze względu na stały dostęp do playlisty jako że dekoder jest podłączony 24/7 do internetu i lokalnej sieci. Dodam jeszcze że żeby ushare działał poprawnie musi być również dodana i uruchomiona aplikacja server DLNA dla enigmy2.

 

Podsumowując :

metoda nr1 - dla nieco bardziej zaawansowanych i doświadczonych użytkowników odbiorników linuxowych

metoda nr2 - dużo prostsza i dostępna niemal dla każdego. Minusem jest to że za każdym razem kiedy chcemy posłuchać naszego radyjka musimy odpalić aplikację na telefonie (dodam że gdy radio zostanie już uruchomione telefonik możemy sobie nawet wyłączyć, bo nasze radio od momentu uruchomienia zaczyna korzystać z własnego połączenia internetowego)

 

Wiem że szału nie ma z tym poradnikiem, ale zawsze jest to jakaś opcja jeśli komuś bardzo zależy :wink:

profile.country.PL.title
Bodzio111
Poszukiwacz

Ja załatwiłem to w ten sposob że podłączyłem iPhona i poprzez aplikacje radiową słucham radia internetowego.  Na pewno nigdy nie kupię nic od Sony.

adik844
Nowicjusz

To prawda! Dali porażkę po caaaałej lini! I to jeszcze do tego gustownie wybrneli z odpowiedziami dla klientów że "ich produkt jest w pełni sprawny, a oni nie odpowiadają za usługi dostarczane przez vTuner" ŚMIECH NA SALI !!!

Zabawne jest to że inni producenci dogadali się z vTuner, a sony jakoś dziwnie nie dało rady się dogadać !?

Wydałem kupę forsy żeby będąc za granicą móc słuchać sobie polskiego radia a tu KLOPS !! To jest żenada 😞 A zawsze uwarzałem ich za pożądną firmę... 😞