anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj sevi74 ,

 

Jednak wygląda na to, że są to tymczasowe problemy związane z trwającymi pracami technicznymi. 

Sprawdziliśmy to z Sony Support i uzyskałam taką informację:

Obecnie nad tym pracujemy, ale nie znamy przewidywanego czasu rozwiązania. Będziemy dawać aktualizacje na bieżąco, kiedy tylko będziemy mieli jakieś nowe informacje.
Rozumiemy, że obecnie vTuner jest niedostępny dla niektórych produktów Sony. Nie jesteśmy jednak świadomi jego dostępności dla innych firm i ich produktów.

 

Pozdrawiam, 

Agnieszka_J

krzys3ek
Poszukiwacz

@sevi74: Rowniez posiadam wieze G2NiP i mam ten sam problem, mala ilosc stacji radiowych w vTunerze. Zapisane przeze mnie stacje nie działają od kilku tygodni, ilosc dostepnych mozna przejrzc w ciagu minuty, gdzie wczesniej szkoda bylo czasu na cos takiego :tongue: Resetowalem wieze do ustawien fabrycznych i dalej to samo... W telewizorze S mam aplikacje vTuner i tam sa wszystkie stacje widoczne na stronie vTuner...

W tej chwili rowniez sprzet jest prawie bezuzyteczny, do tego co oferuje teraz mozna byloby wybrac cos zdecydowanie tanszego niz sprzet za prawie 2 tys. zl. lub dolozyc kilka stowek do czegos lepszego...

Zastanawiam sie bardzo nad reklamowaniem wiezy z powodu niespelnionych warunkow umowy tj. z niezgodnoscia sprzetu z zapewnieniami producenta - niedzialajacy vTuner.

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Wiem, że okres mało internetowy, ale tym bardziej posłuchałby, sobie
radia. Ktoś wie, kiedy usługa zostanie ponownie udostępniona w całym
zakresie. U mnie, niestety, póki co cisza 😞
Michał
profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Dzisiaj ruszył vTuner ale ilość stacji jest bardzo ograniczona może się to jeszcze zmieni

QbaRS796
Użytkownik

jestem zażenowany tym co dzieje się z usługą vTuner w produktach marki SONY!
zakupiłem nową wieżę (model CMT-G2NiP) w sierpniu 2014. nie za małe pieniądze, m.in., a raczej przede wszystkim dlatego, że posiadała dostęp do radia internetowego... owym radiem cieszyłem się raptem kilka dni, kiedy to we wrześniu na ponad miesiąc padła w/w usługa. potem wróciła z ograniczoną ilością stacji internetowych... a teraz znowu cisza  i mój 'ulubiony' komunikat "no connect" 😕
dodam, że w dniu dzisiejszym przestała nawet działać usługa HOME NETWORK mimo prawidłowych ustawień.
heh gdybym wiedział, że tak to będzie wyglądało zastanowiłbym się na innym produktem bez szyldu SONY. no ale cóż mądry Polak po szkodzie.
SONY czekamy na aktualizację !!!!


krzys3ek
Poszukiwacz

Oczywiscie nikt z polskiego oddzialu Sony nie wypowie sie w kwestii niedzialajacego vTunera w ich sprzetach...

Udalo mi sie znalezc jedynie taka, nieoficjalna oczywiscie informacje:


From my point of view SONY is having a financial problem with VTUNER but they calculated that loosing a few customers is costing less than either settling the issue with VTUNER or creating another firmware to connect to another Internet radio supplier. Meanwhile VTUNER is taking us in hostage and trying (succesfuly) to get us sufficiently irritated to make SONY move. The game is crooked and neither SONY nor VTUNER want to talk about it openly.

The only solution is to put more pressure on SONY by :

1) Returning the device to the local supplier if it is still under waranty (not my case, unfortunately).

2) Write to your country's regulation authority to denounce SONY faulty product.

3) Spread the words on OTHER forums. This is not easy but I already tried on Google+, Amazon and AVS Forum. The latest is the more interesting and I could use some help given the surprizing reaction of other members. Check the AVS Forum thread.

Zastanawia mnie co w tej sytuacji moga zrobic uzytkownicy sprzetu Sony, ktorzy kupili go glownie ze wzgledu na mozliwosc sluchania internetowych stacji radiowych. Chyba czas skontaktowac sie z UOKiK...

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

nie wiem, jak u Was ale u mnie od wczoraj wszystko śmiga.

Oby tylko już na stałe, a nie na kilka dni 😕

 

michał

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Michaił a jak wygląda lista stacji bo u mnie w działa od jakiegoś czasu ale lista stacji jest uboga
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

To muszę sprawdzić. Bo ja mam zapisane w pamięci 3-4 stacje, słucham w
zasadzie tylko Trójki, która do wczoraj milczała jak grób.
Jutro dam znać, przejrzę sobie jak to wygląda przy wyszukiwaniu stacji.

Michał
profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Trójka jest i działa ale kiedyś były wszystkie stacje jakie sa dostępne na stronie vTuner. Teraz jest kilka i nie ma nawet Polskiego Radioa Program 1