anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

To już wszystko jasne. VTuner nie grał bo wszystkie stacje, które miałem
zapisane i z nich korzystałem zniknęły.
Także z mojej perspektywy vTuner przestał być użyteczny. To jest jakiś
dramat.
Bo albo za chwilę znikną wszystkie stacje, albo zostaną same
bezwartościowe.
I nie ma pomysłu na rozwiazanie tego kłopotu i przywrócenie klientom
pełnowartościowej usługi.

Michał
profile.country.pl_PL.title
foros-----
Użytkownik

Michał, nie kupuj już sprzętu Sony. To, jak wmanewrowali klientów z vTunwrem pokazuje, że mają problemy finansowe i schodzą na dno z klasą. Do tego wplątują pracowników we wstawianie klientom kitu i w granie na czas. Ludzie mający pojęcie techniczne wiedzą, że sprawa jest prosta. Aby streaming wszystkich stacji powrócił, wystarczy, że Sony wykona przelew na konto vTuner. Nie zrobi jednak tego, bo zmienił dostawcę na nowych urządzeniach i nie będzie wydawać kasy, której zaczyna brakować. Poza telewizorami i profesonalnymi kamerami uciekaj od Sony jak najdalej. W domu od lat używam Sony, śledzę spadek jakości obsługi  i pierwszy raz jest aż tak źle. 

profile.country.pl_PL.title
foros-----
Użytkownik

"... badamy problem" - Dobre, 6 miesiecy "badania":-) Nie ma co badać, tylko zwijać żagle szybciej. Bo przecież raz potraktowany w ten sposób klient nigdy już nie powróci. 

QbaRS796
Użytkownik

po dłuuuugich oczekiwaniach również i u mnie ruszyła dziś usługa vTuner... szkoda tylko, że ograniczona do zaledwie kiludziesięciu dostępnych stacji radiowych... z 20 zapisanych/ulubionych żadna nie działa. nie no, warto było czekać prawie trzy miesiące. dzięki SONY! 😕
swoją drogą zastanawiam się kiedy przestanie działać wszak w przypadku tej usługi to raczej kwestia dni/tygodni? 

 

kuchar1981
Nowicjusz

Wystarczy podłączyć tablet za 200zł do radia za 1000zł i już można słuchać jakiego radia się chce, a SONY niech dalej walczy z VTUNEREM.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

kuchar1981
Nowicjusz

Ten komunikat nic nie wnosi ponieważ dalej jest tylko kilka stacji i nic się nie zmieniło, dalej robią ludzią nadzieję że będzie dobrze ale przez tyle czasu nic nie zrobili i chyba już nic nie zrobią.

QbaRS796
Użytkownik

luty, marzec, kwiecień... i 1-go maja ponownie wszystko padło. na początku myślałem, że znowu starannie wyselekcjonowane tylko (albo aż) moje ulubione ale klikam wTuner i znienawidzony opis "cannot connect" mówi wszystko. usługa umarła. straciłem wiarę w Sony. sprzedaję Wasz sprzęt. nigdy więcej! 

MartaOstajewska
Poszukiwacz

Czy ktoś coś wie czy VTuner będzie działał i kiedy? Od miesiąca mi się zwieszał i po zresetowaniu ustawień do fabrycznych umarł dzisiaj na amen. Jakieś info??? Używam CMT-MX700Ni. Wrrr!

profile.country.PL.title
marcio222
Użytkownik

Witam:) Moja buczaca spawarka STR-DN1030 ma takie same problemy. Trzeba odejśc od tej marki bo

            to nic dobrego. Ceny maja kosmiczne i nie szanują klienta..