anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115

Przedwczesna radość 😕FullSizeRender-3small.jpg

Dziś takie życzenie zakrawa na kiepski żart. Nie dość, że technicy SONY nic nie dołożyli, to jeszcze zawiesili vTunera na razie na 5 miesięcy. ZoFullSizeRender-3small.jpgbaczymy do ilu dojdą...

Oj dłuuuugo, dłuuuugo i jeszcze dłużej. Pisałeś w październiku 2014, dziś wrzesień 2015 i nadal SONY milczy.FullSizeRender-3small.jpg

Z perspektywy roku, który upłynął z przerwami w działaniu i po pięciu miesiącach bez FullSizeRender-3small.jpgvTunera i radia internetowego u SONY, wiara w markę SONY tyleż niezachwiana co nieuzasadniona. Dziadostwo.

"Będziemy dawać aktualizacje na bieżąco, kiedy tylko będziemy mieli jakieś nowe informacje."

To dawajcie na bieżąco informacje, bo ja widzę ciągle ten sam komunikat z maja 2015.FullSizeRender-3small.jpg

SONY w moim domu jest nazywany producentem mebli. Wzornictwo nawet całkiem ok. I postawić można jakiś kwiatek na wieży.FullSizeRender-3small.jpg

Dziś do 6 miesięcy doszło kolejne 6.FullSizeRender-3small.jpg

QbaRS796
Użytkownik

mój "ulubiony" napis... i tak od maja tego roku... 😕

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, próbowaliście odświeżyć listę dostępnych usług w urządzeniu, albo użyć innej usługi?

W czerwcu została wypuszczona aktualizacja oprogramowania do CMT-G2NiP, "poprawiająca stabilność działania funkcji sieciowych". Dodaje głównie automatyczną aktualizację urządzenia, ale może poprawia też pozostałe funkcje?

Aktualizacja zrobiona, nic nie daje. Proponujesz skorzystać z innej usługi niż vTuner? Jak można to zrobić?