anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

NWZ-E463 sam się włącza

Scholastyk
Początkujący

NWZ-E463 sam się włącza

mam pytanie - kupiłem żonie walkmana NWZ-E463 - problem polega na tym, że oczywiście przenoszony w torebce sam się włącza (no bo tam jest włączanie każdym przyciskiem). czy blokada klawiatury nie powinna przed tym zabezpieczać ?

wielka lipa z tym jest, bo szlag może człowieka trafić, kiedy wrzuci w pełni naładowany odtwarzacz do kieszeni bądź torebki, on się sam włączy i po paru godzinach kiedy człowiek chce skorzystać, to się okazuje, że akumulator rozładowany......

wielka lipa. jakbym to przewidział, to bym został przy samsungu....

:smileyevil:

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witam,

Posiadam troszkę inny model odtwarzacza, ale w moim po prawej stronie jest taki przesuwny przycisk HOLD. Czy u Ciebie jest taki przycisk? :c18 wg mnie powinien być.

Skutecznie ogranicza to możliwość przypadkowego włączenia odtwarzacza. Jedyny problem polega na tym, że w momencie kiedy blokada jest włączona, wyświetla się napis informujący o niej na ekranie. To w pewnym stopniu wpływa na zużycie akumulatora, ale są to naprawdę minimalne wartości. Mój model to Sony NWZ-A845.

Pozdrawiam,

Scholastyk
Początkujący

hej,

no jest ten HOLD, ale niezależnie od pozycji, w której się go ustawi WYŁĄCZONY odtwarzacz sam się włącza przy przypadkowym wciśnięciu jakiegokolwiek przycisku.

pytanie, czy po prostu projektanci "dali ciała" i tak ma być, czy mam wadliwy egzemplarz.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Co oznacza, że walkman się "Włącza"? Zaczyna działać, gra do czasu wyczerpania aku? Czy też na chwilę uruchamia ekran i pojawia się komunikat o konieczności wyłączenia klawisza Hold?
Jeżeli ta pierwsza wersja to raczej polecam kontakt z serwisem - sprzęt masz na gwarancji?

Scholastyk
Początkujący

niezależnie od pozycji przełącznika HOLD przy przypadkowym naciśnięciu któregokolwiek przycisku (o co łatwo, jak się nosi odtwarzacz w torbie czy w kieszeni) urządzenie się normalnie włącza i działa (gra) wyczerpując baterię do spodu oczywiście.

:smileyevil:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No to najprawdopodobniej ten przełącznik jest uszkodzony - udaj się z dowodem zakupu do SC, wyślą do serwisu a tam naprawią lub (jeśli uszkodzenie jest nienaprawialne) dadzą druczek na podstawie którego sklep w którym kupiłeś wymieni Ci go na nowy. Możesz również wysłać sprzęt bezpośrednio do SONTRONIC lub zarejestrować naprawę TUTAJ