anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przerywanie dźwięku soundbar Sony HT-G700

profile.country.PL.title
Michael1
Poszukiwacz

Przerywanie dźwięku soundbar Sony HT-G700

Dzień dobry,

 

Chciałbym zapytać czy komuś udało się skutecznie rozwiązać problem 'sekundowego' zanikania dźwięku z soundbara ht-g700.

Dodam, że jest u mnie połączony po hdmi-earc z telewizorem Sony-x90j. Mam zainstalowane wszystkie najnowsze aktualizację (to już 2, która miała to poprawić) i dalej to samo. 

 

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Miałem HT-G700 i nie kojarzę takiej przypadłości. Może akurat z moim TV nie było tego. 

A w jakich okolicznościach tak się dzieje? Może wejdź w wejścia zewnętrzne - Bravia sync. - podłączone urządzenia - wyślij sygnał do urządzenia.

Czasem to pomaga jak TV próbuje zidentyfikować podłączony system audio i cos nie jest tak jak powinno. 

profile.country.PL.title
Michael1
Poszukiwacz

Dziękuję, spróbowałem dziś z wysłaniem sygnału. Dzieje się to podczas odtwarzania dźwięku z filmów na YT lub Netflix. Ważna rzecz to, że zanik dźwieku ma miejsce jedynie w subwooferze. Słychać wyraźne wyciszenie tonów niskich na około sekundę. Głośniki belki nie mają wtedy żadnego przerwania. 

profile.country.PL.title
Damian2509
Poszukiwacz

Też mam problem z dźwiękiem może nie z przerywaniem ale przez chwile dźwięk jest „płaski” i po chwili wraca do normalności dzieje się to z różną częstotliwością. Soundbar jest podłączony do telewizora sony kd65xf90, wczoraj przywróciłem go do ustawień fabrycznych i zaktualizowałem oprogramowanie ale nic to nie dało. 
Niestety we wrześniu skończyła się gwarancja czy jest jakiś sposób żeby rozwiązać ten problem?