anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki WF-1000X

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Słuchawki WF-1000X

Czy można słuchawki połączyć przez Bluetooth z TV Brawia KDL-W809. Do TV mam podłączne urządzenie BT (dokupione) i włożene w wejście słuchawkowe, słuchawki MDR-1RBT odbierają bdb, jednak WF-1000X w ten sposób nie można podłączyć. Na czym to polega, w czym tkwi problem ?

Proszę o informację.

13 ODPOW. 13
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam.  Prawdopodobnie moje urządzenie BT jest wersji 2.0, dlatego nie można sparować WF-1000X. Zobaczyłem na allegro dość drogi (299 zł) odbiornik nadajnik Bluetooth HiFi audio firmy Kruger&Matz wersji 4.00 ,mają także NFC, a obsługujące profile spełniają wymagania BT moich słuchawek, które są jednak wersji  4.1.  Sprzedawca tego urządzenia BT bardzo zachwala produkt. Czy może spełnić moje oczekiwanie i połącze WF-1000X z TV ???

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Widzę, że uparłeś się na te słuchawki, żeby połączyć je z TV. :laughing:

 

To twoje pieniądze wiec sam podejmij decyzję. Możesz to zamówić i oddać bez podania przyczyny. Ja bym ogóle odpuścił douszne słuchawki do oglądania TV. 

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Witam. Okazało się, że to urządzenie jest ok. Podobnie jak słuchawki MDR-1RBT, też WF-1000X mogę połączyć przez BT. Tylko w WF-1000X musiałem sporo czekać na sparowanie (wyłączyłem wszystkie inne urządzenia z BT), jak również bardzo duże nastawienie głośności w TV, nie ma tak dobrego odbioru jak w MDR-1RBT nausznych. Pozdrawiam.
profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

Oczywiście chodzi o urządzenie, które kupiłem przed dwoma laty. Tak więc nie muszę kupować tego drogiego. Słuchawki WF-1000X mogę połączyć przez BT z TV Sony, jak się okazuje to już starszy model (2016). Zmian technicznych w RTV nie dogonisz, chyba że masz dużo kasy !!!