anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Słuchawki WF1000xm3 - słuchanie tylko na jednej słuchawce

profile.country.PL.title
TADEiRRO
Nowicjusz

Słuchawki WF1000xm3 - słuchanie tylko na jednej słuchawce

Witam serdecznie.

Przed zakupem kontaktowałem się z pomocą firmy SONY oraz sprzedawca w sklepie kontaktował się z przedstawicielem SONY i z obu źródeł dowiedziałem się, że można spokojnie używać jednej słuchawki gdy druga znajduje się w etui. Gdy ta pierwsza się rozładuje wkładamy ją do etui aby się naładowała a w tym czasie używamy tej drugiej. 

Jest to dla mnie dość istotne (poprzedni model tego nie miał co go zdyskwalifikowało i leży w szafie). Proszę o informację jak to w końcu jest. Można używać jednej gdy druga jest w etui?

W moim przypadku działa to tak: gdy prawa słuchawka jest w etui to lewa działa idealnie, lecz gdy tylko lewa wyląduje w etui to prawa ani myśli połączyć się z telefonem, nawet gdy używam obu i postanowię schować lewą to od razu jest zerwane połączenie bluetooth. 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj TADEiRO

Nie czekając na odpowiedzi innych forumowiczów (które z pewnością zaraz się pojawią :slight_smile: ), wysłałam zapytanie w Twojej sprawie do wsparcia technicznego - damy znać, jak tylko pojawi się odpowiedź.

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Oto odpowiedź supportu:


Gdy etui z funkcją ładowania z zestawem nagłownym jest podłączone do gniazda sieciowego lub komputera, nie można wykonywać wszystkich czynności, takich jak włączanie zestawu nagłownego, rejestrowanie lub podłączanie do urządzeń Bluetooth oraz odtwarzanie muzyki. Jeżeli klient nie ładuje etui, to bez problemu każda słuchawka powinna łączyć się prawidłowo. Kwestia jest albo po stronie kompatybilności danych urządzeń albo niestety słuchawki są uszkodzone. W tej kwestii jedynie co mogę doradzić to rejestracje naprawy door to door.

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Repair/BookRepairForm



Pozdrawiam