anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY LinkBuds WF-L900

profile.country.PL.title
Piotrc
Nowicjusz

SONY LinkBuds WF-L900

Ling Buds WF-L900 to te słuchawki, które nie wchodzą do kanału usznego tylko trzymają się w muszli ucha. Inne modele, także Link Buds S, które wchodzą do kanału, można wypróbować, ale tych nie - podobno z powodów sanitarnych. Absurd, jeśli już, to akurat te są naj mniej inwazyjne. Wobec tego trzeba wydać 800 zł na coś czego nie można wypróbować. Poza Sony te słuchawki są dużo tańsze, o 150 zł mniej, ale ponieważ Sony nie pozwala próbować to inni sprzedawcy także nie pozwalają. Dziwna polityka antykliencka. Może ktoś wie, gdzie te słuchawki można wypróbować w Warszawie? 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry, Piotrze , zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów, podaję namiary na Sony Support, gdzie można zasięgnąć porady w kwestiach technicznych i innych: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
albo formularz online:
http://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact 
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Piotrc
Nowicjusz

Cześć Agnieszko. Zanim napisałem na forum kontakltowalem się ze wszystkimi możliwymi, publicznie dostępnymi adresami Sony, także oboma, które podajesz, i telefonicznie ze wszystkimi Sony Center w Warszawie. Z tych kontaktów właśnie po pierwsze wiem, że te właśnie słuchawki objęte są absurdalnym zakazem wypróbowania przez klienta, po drugie, że nikt w organizacji Sony nie potrafi/nie chce mi pomóc. Pytanie do forum wobec tego nadal aktuane. Pozdrowienia,

Piotr