anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY SRS-XG300

Duszol92
Nowicjusz

SONY SRS-XG300

Witam. Jestem posiadaczem owego głośnika od paru dni i jestem trochę zawiedziony..... bassem. Jest strasznie przytłumiony, nie ma tego zadzioru jak chociażby w JBL  🙄  Mam cichą nadzieje, że przy najbliższej aktualizacji ( o ile takowa szybko się pojawi) poprawi ten bass żeby był bardziej soczysty. Jeżeli ktoś ma również ten głośnik to chętnie dowiem się jaką ma ktoś opinie na temat tego sprzętu :slight_smile: 

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry,  zanim zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów, podaję namiary na Sony Support, gdzie można zasięgnąć porady w kwestiach technicznych: 
tel. +48 223060694
E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com
albo formularz online:
http://services.sony.pl/supportmvc/pl/contact 
Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Daj mu się trochę rozegrać - kilka godzin na dużej głośności. Głośnik strojony bardziej uniwersalnie niż wcześniejsze z serii Extra Bass, a wiec bas spokojniejszy.

Nadiii
Poszukiwacz

Zgadzam się początkowo zainwestowałam w jbl bas był naprawdę soczysty w porównaniu do tego głośnika sam skok membran pasywnych jest wyraźnie mniejszy mam nadzieję że w jakiejś aktualizacji da się zmieścić lepszą korekcję dzwięku. Wadą konkurencji jest słabe granie na maksymalnej głośności tutaj głośnik dalej gra czysto. A pod względem pracy na baterii Sony nie zawodzi. Szkoda że łączenie nie działa że starszymi głośnikami posiadam xb10 i miło by było mieć taką możliwość mimo że nie dorównuje xg300

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Akurat XB10 nigdy nie łączył się w system z innymi głośnikami Sony. Jedynie można zrobić parę stereo z drugim takim samym głośnikiem. 

Zainstaluj sobie apke Sony Music Center. Tam można sobie troche zmodyfikować brzmienie prostym equalizerem na przykład.

Skokiem membran biernych nie sugerował bym się, bo to nerwowe drganie powoduje, że na wysokiej głośności w zasadzie tracą efektywność, stąd w XG300 twardsze ich zawieszenie.