anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony WH-1000XM3 mikrofon zbiera głosy podczas call / telekonferencji

profile.country.PL.title
wojtowicz.adrian
Nowicjusz

Sony WH-1000XM3 mikrofon zbiera głosy podczas call / telekonferencji

Cześć,

 

Półtora roku z wielką przyjemnością użytkowałem WH-1000XM3 głównie jako sprzęt do pracy (telekonferencję), ale też rozrywkowo do słuchania muzyki. Niestety, nie wiem co się stało, ale od tygodnia mam następujący problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Od razu powiem, że wykonywałem pełny reset urządzenia do ustawień fabrycznych.

 

Podczas telekonferencji na Microsoft Teams mikrofon zbiera mój głos i wszystko z otoczenia. Podobno nie jest to uciążliwe dla odbiorców, ale dla mnie jest to bardzo bo siedząc w kawiarni zamiast słyszeć wyraźnie rozmówcę słyszę dźwięki z kawiarni i mój własny głos. Przez półtora roku użytkowania nie miałem takiego problemu, słuchawki super wygłuszały mi otoczenie jak i mój głos (w tym stukanie klawiatury etc.).

 

Problem pojawia się na Microsoft Teams na systemie Windows (laptop HP), WhatsApp, Messenger, Facetime na Mac OS Monterey (MacBook), ale co ciekawe nie ma tego problemu na iOS (iPhone). Czyli problem jest na laptopach, a nie ma na iPhone.

 

Głównie użytkuję słuchawki na Windowsie z aplikacją Microsoft Teams dlatego bardzo proszę o pomoc, wydaje mi się, że jest jakiś problem software'owy. Muzyka gra doskonale z doskonałym ANC jak zawsze bez problemu, ale nie jestem w stanie już normalnie pracować na tych słuchawkach a głównie po to je kupiłem. Co ważne wszystko działało super, tylko ostatnio coś się zadziało...

 

Niedawno po raz pierwszy od zakupu podpiąłem słuchawki przez kabel minijack do Macbooka, ale jeśli dobrze pamiętam słuchawki mimo to później bardzo dobrze działały na Teams.

 

Proszę o pomoc. Czy da się coś poradzić czy mam zgłosić usterkę gwarancyjną?

 

Pozdrawiam, Adrian

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A nie wskoczyła jakas aktualizacja przypadkiem?

SPróbowałes cos zmieniać poprzez aplikację?

profile.country.PL.title
wojtowicz.adrian
Nowicjusz

Słuchawek nie aktualizowałem. Aplikacja działa tylko na iPhone, a ja korzystam z nich głównie na laptopie na Windows. W każdym razie ani nie aktualizowałem, ani nie korzystałem z aplikacji.