anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY XB31 naładowanie max 70%

profile.country.PL.title
pisario
Nowicjusz

SONY XB31 naładowanie max 70%

Witam. Posiadam XB31 z dystrybucji MediaMarkt. Kupiony około miesiąc temu. Używany max 7h.

W dniu wczorajszym próbowałem go naładować, ponieważ dość szybko się rozładował. Poleżał dobre 3tyg nieużywany. Mówię ok. Naładuję.

Podłączam ponownie do ładowarki Green Cell QC 3.0 (kolejny raz). Podłączony na noc. Po około 11h w ładowarce. "Battery charged at 70%". Ok zostawiłem jeszcze na 3h. Dalej to samo. Zmienilem kabel oraz ładowarkę. Tym razem ładowarka od Xperia XZ3. To samo. Finalnie podłączony do Powerbanka Xiaomi 20000mAh (bardzo popularny model) ładuje się 5 min i power bank odcina (tak jakby już był max ładowania). W opcjach Sony Music Center również informacja: "Charged at 70%".

Reset pinem wykonany.. bez zmian


Co zrobić?

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Witaj, jesli nie łąduje do 100% na różnych źródłach zasilania ja bym oddał do mediamarkt, bo raczej cos jest nie tak z głśnikiem.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Albo jak pisze @pawelszymanski6 zgłoś sie do MM albo zleć weryfkację głośnika przez autoryzowane centrum serwisowe. W celu rejestracji zgłoszenia serwisowego należy skorzystać z formularza, który jest dostępny na stronie: 

https://bit.ly/2BUdUOc

 

Pozdrawiam