anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony XB31

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
PapaUnknown
Nowicjusz

Sony XB31

Witam.

Ostatnio zakupiłem głośnik Sony XB31. Wszystko jest OK, lecz jest jedna denerwująca wada: przy większe głośności, głośnik traci basy i ogólnie gorzej brzmi. Jeśli ktoś wie, co jest odpowiedzialne za utratę jakości proszę o odpowiedź. Również chciałbym się dowiedzieć, czy można tą wadę naprawić w serwisie, czy za pomocą aplikacji Sony.

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
PapaUnknown
Nowicjusz

Okej. Dziękuję za pomoc. Reset głośnika pomógł. Zauważyłem, że naładowanie baterii lekko wpływa na jakość dźwięku. Ogólnie problem rozwiązany.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Dzień dobry @PapaUnknown 

Zapytaliśmy kolegów z Supportu, oto porady, jakie udało się uzyskać:

------

jakość dźwięku oraz basu zależy od wielu czynników, takich jak m.in. parametry odtwarzanego pliku oraz źródło, z którego są odtwarzane. W przypadku podłączenia np. do telewizora, basy mogą być bardzo słabo słyszalne, dotyczyć to może również plików o słabej jakości. Mając to na uwadze, istotnym jest czy zgłaszana niedogodość występowała już wcześniej i w przypadku odtwarzania tych samych treści? Jeżeli problem zaczął występować od niedawna, zaleciłbym wykonanie resetu głośnika przy pomocy przycisku RESET, który znajduje się pod tylną klapką urządzenia. 

 

W sytuacji, gdy podjęte zalecenia nie przyniosą rezultatu, istnieje możliwość weryfikacji głośnika przez nasze autoryzowane centrum serwisowe. W tym celu zaleciłbym rejestrację zgłoszenia przy pomocy formularza, który znajduje się na stronie:

https://bit.ly/2BUdUOc

---------------------------------------------

 

Pozdrawiam, Agnieszka_J

profile.country.PL.title
PapaUnknown
Nowicjusz

Okej. Dziękuję za pomoc. Reset głośnika pomógł. Zauważyłem, że naładowanie baterii lekko wpływa na jakość dźwięku. Ogólnie problem rozwiązany.