anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar HT-XF9000 - czy jest opcja dołączenia dodatkowych głośników do tego soundbara?

profile.country.PL.title
Immorti_23
Poszukiwacz

Soundbar HT-XF9000 - czy jest opcja dołączenia dodatkowych głośników do tego soundbara?

Soundbar HT-XF9000 - czy jest opcja dołączenia dodatkowych głośników do tego soundbara bez konieczności spinania wszystkiego na dodatkowych amplitunerze? Ewentualnie jakie rozwiązanie polecacie na rozszerzenie tego zestawu do systemu 5.1 lub 7.2? Znalazłem amplituner Sony STR-DH790, ale nie wiem czy mogę wpiąć ten soundbar do tego amplitunera i dołączyć 'tylne' głośniki. 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No niestety nie ma opcji tylnych głośników.

Co masz na myśli pisząc o spinaniu z amplitunerem? Amplituner wymaga głośników odpowiednio do potrzebnej sceny dźwiękowej w przypadku STR-DH790 maksymalnie do 5.1.2ch lub 7.1ch. 

Soundbar co do zasady jest kompletnym systemem dźwięku do kina domowego. Stanowi ekwiwalent systemów opartych na fizycznych głośnikach podłączonych do jednostki centralnej lub oparty na amplitunerze. 

HT-XF9000 mimo że fizycznie ma głośniki tylko w listwie + subwoofer, potrafi reprodukować dźwięk wielokanałowy 5.1.2ch (a więc również Dolby Atmos i DTS:X) ale tylne i górne kanały są realizowane technologiami wirtualnymi. Odpowiednio S-Force Pro Front Surround i Vertical Surround Engine.