anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Soundbar Sony HT-X8500

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
misiunia-59.
Poszukiwacz

Soundbar Sony HT-X8500

Mój nowy sprzęt zakupiony on-line z najbardziej operatywnego marketu z elektroniką i sprzętem AGD,jakim jest Media expert to ,cacko które zaskakuje i wyróżnienia zarazem możliwością parametrów i efektów, które posiada,ma też swoje niestety własne "ja".... które należy , brać pod uwagę,bo niestety potrafi wprowadzić sporo zamieszania zanim dojdzie się do dogłębnego rozpoznania metodą prób i błędów,aby zagrał i zgrał się należycie z pozostałym sprzętem który ma obsługiwać,a ma swoje "pazurki"i potrafi to zrobić.Mnie się udało po kilkunastu próbach to zrobic,a problem był tego rodzaju, że
Zakupiony sprzęt 14 dni temu działał i denerwował ,a zarazem , pracuje ze swoim kolegą firmowym tv Sony seria X8596, również z roku pierwszej produkcji 2018 i cóż nie mogli ,się tak naprawdę dogadać.(po zakupie soundbara dopasowane zostały wszystkie nowe kable HDMI porządnej jakości,i właściwe strumieniowo,( to bardzo ważne aby były właściwe ) Jedno i drugie jest dobrym sprzętem, a system głośników działał przeróżnie i kaprysił,podwajał dźwięk i wysyłał komendy,że dzieła raz system głośników z TV,a raz że to system audio z sundbara, ogólnie nie współgrał tak jak powinien z tv ,i z dostawionym po linii HDMI dodatkowym playerem.Po mojej upartości z łączeniem i resetowaniem w końcu trafiłem i sprzęt pod tytułem Ht-X8500 odwdzięczył się należytą współpracą i efektem dźwięku, jestem super zadowolony i na Salonik 16m kwadratowych jest mega wydajny, podejrzewam że w 30 też poradzi.
Argumenty to to że trzeba popracować dłużej z zakrytymi i mało jasnymi funkcjami które są do rozgryzienia,ale potem wszystko w najlepszej kondycji cena i jakość w takim przypadku adekwatne do całości

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No to nic tylko sie cieszyć, ale to 30m2 to bez przesady

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No to nic tylko sie cieszyć, ale to 30m2 to bez przesady