anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SRS-XB10 Problem z odtwarzaniem dźwięku.

sajmon12321
Nowicjusz

SRS-XB10 Problem z odtwarzaniem dźwięku.

Kupiłem cztery dni temu glosnik Sony SRS-XB10. I od zakupu mam problem, że głośnik po podłączeniu do telefonu (Xiaomi Redmi Note 4 MTK) i włączeniu muzyki co jakiś czas przy przelaczaniu piosenek muzyka nie gra mimo ze jest wlaczona i trzeba wtedy zatrzymać odtwarzanie i je wznowić wtedy problem znika. Występuje to co jakiś czas, jesli puszczam playliste wszystko jest dobrze tylko przy przełączaniu występuje takie zjawisko. Nie wiem czy mam oddac glosnik na gwarancję. Sprawdzałem go na różnych telefonach a rezultat jest taki sam.

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Zgłosiłem Twój problem do supportu. Jak tylko będzie odpowiedź dam znać.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jest odpowiedź supportu:

Głośnik nie był testowany ze smartphonami firmy Xiaomi, więc nie można zagwarantować 100% kompatybilności. Proszę o weryfikację, czy problem występuje po podłączeniu z jakimkolwiek telefonem, który widnieje na liście kompatybilności głośnika:

https://www.sony.pl/electronics/support/portable-speakers-srs-series/srs-xb10#compatibilities

Głośnik nie ma ustawień, które mogą powodować opisane przez klienta objawy, więc problem prawdopodobnie będzie leżeć po stronie kompatybilności. Jeśli głośnik będzie działał poprawnie z innym telefonem to wysyłanie go do naprawy jest bezcelowe.

Pozdrawiam