anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Subwoofer bezprzewodowy do SONY kd-49xe8099 jaki zamiennik do SWF -BR100

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Subwoofer bezprzewodowy do SONY kd-49xe8099 jaki zamiennik do SWF -BR100

Mam starszy model  sony kdl 43w809c pod którego mam podpięty sub SWF - BR 100 który fenomenalnie poprawia jakość dźwieku, niestety ten sub nie jest już produkowany i nie działa pod kupionym niedawno SONY KD-49XE , czy ktoś może wie jaki sub bezprzewodowy będzie grał z tym TV?

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Napisz dokładnie jaki model posiadasz, bo 49XE może być z serii 7 albo 9.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Nie wiem jak to sprawdzić, jaka to seria :worried:

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Sub chodzi z modelem BRAWIA z 2016 roku a pod nowu tv nie działa, podoba mi się efekt z tego suba , no i wykorzystanie istniejących głośników tv poprzez zmianę ich ustawień, więc szukam takiego samego rozwiązania.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Źle spojrzałem podałeś model TV w tytule. Sony wycofało się z dedykowanych subwooferów do TV. Dodatkowo Twój model TV nie ma protokołu A2DP po BT. Pozostaje tylko soundbar z subwooferem podłączony przez kabel HDMI albo optyczny.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Soldier72
Nowicjusz

Uważam że to bardzo zła taktyka, swf-br100 ze względu na brzmienie oraz automatyczne strojenie zakresów pracy głośników TV staje się "białym krukiem " elektroniki. Ja na swój czatowałem pół roku, nowych nie ma a używane są nieosiągalne. Nie każdy ma miejsce na soundbar a ten sub jest pięknie wykonany i można go ustawić jako podstawkę pod książki lub schować za meblami, a każdy kto przychodzi w odwiedziny pyta gdzie są głośniki bo fenomenalnie podnosi jakość dźwięku.