anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Walkman E444 8GB - pilna pomoc!!!!

profile.country.PL.title
PhantomXZ
Poszukiwacz

Walkman E444 8GB - pilna pomoc!!!!

witam
Mam poważny problem z walkman e444 - nie uruchamia się całkowicie, tylko dochodzi do logo "walkman" i dalej nic. Otwierałem go ponieważ myślałem, że coś jest nie tak w nim i okazało się, że 1 element jest spalony (symbol na tym jest F7 przy taśmie od klawiszy). Pewnie serwis Sony nie przyjmie tego z powodu otwarcia go i próbowania naprawy samemu. Proszę o pomoc by go uratować.




ps. mam wszystkie dokumenty do niego jak serwis Sony przejmie go do naprawy.

7 ODPOW. 7
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

No to ślij TUTAJ i módl się by uznano gwarancje.

profile.country.PL.title
PhantomXZ
Poszukiwacz

A może w warszawie? By nie wysyłać, tylko podjechać do nich i czekać, jeśli przyjmą.
A serwis Sony przyjmie go?

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Link, który podałem kieruje na stronę Autoryzowanego Serwisu Sony, możesz tam wysłać sprzęt samemu lub udać się do najbliższego SC z dowodem zakupu i tam oddać sprzęt do naprawy. I tak trafi do Poznania:) W 90% napraw gwarancyjnych urządzeń typu walkman następuje wymiana sprzętu na nowy.

profile.country.PL.title
PhantomXZ
Poszukiwacz

aha ok dziękuje .
jutro i tak miałem dzwonić na dedykowana infolinie i zapytać się, ale nie zrobię tego ponieważ podjadę do SONY i na miejscu się zapytam.
dzięki wielkie

profile.country.PL.title
PhantomXZ
Poszukiwacz

ale napewno przyjma nawet jak otwieralem go ??

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Przyjąć przyjmą, najwyżej w opisie stanu sprzętu (bo muszą taki zrobić) dodadzą informację, że urządzenie nosi ślady otwierania - o ile jest to widoczne.

profile.country.PL.title
PhantomXZ
Poszukiwacz

niestety widać
ale jak przyjmą i napiszą to, to i tak jest dobrze.
jeszcze raz dzięki wielkie