anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

walkman nwz-b142 pytanie odnoścnie panning bar

Patryk________
Początkujący

walkman nwz-b142 pytanie odnoścnie panning bar

Mam takie pytanie: chodzi mi o panning bar (czyli słuchawka która ma głośniej grać a ktora ciszej) Przydaje się to np. jak np. sluchawka sie zepsuje albo ktos jest gluchy. Wciskalem w setting equalizer i wypisuje CANNOT EXECUTE. O co chodzi ? Mam na nowo oprogramowanie zainstalowac do walkmana ? A w ogole jest taka mozliwosc aby ze sluchawkami takie rzeczy robic?

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli jest taka możliwość to własnie na tym polega panning bar. Czy opcja ta nie działała pod jakąś konkretną piosenką? Sprawdzałeś z innym plikiem? Słuchawki nie są w żaden sposób uszkodzone?

Patryk________
Początkujący

pod wszystkimi piosenkami. Mam sluchawki podrobione lecz chce odzyskac oryginalne tych przy kupnie i tam prawa jest delikatnie popsuta (gra troszke ciszej). Ale wydaje mi sie ze przy zakupie tego walkmana chcialem sformatowac i wszystko wywalilem (pliki te ktore sie daly usunac usunalem drugim przyciskiem myszy , ale wiekszosc wrocila. Niektorych plikow sie nei dalo uzunac z tego co pamietam)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli chcesz pozbyć się podejrzeń wobec odtwarzacza, to możesz ściągnąć oprogramowanie do zarządzania nim. Z jego poziomu wykonasz format mp3. Po tej operacji będziesz miał odtwarzacz w takim samym stanie jak komputer po "formacie" i zainstalowaniu systemu. Jest szansa, że problem rzeczywiście leży po stronie usuniętych przez Ciebie plików.

Jest też możliwe, że masz wadliwe słuchawki. Jeśli jest to jakiś tani zamiennik to spróbuj użyć lepszych słuchawek (takich, co do których masz pewność że działają).

Możesz też te słuchawki podłączyć pod laptopa / komputer i w programie do odtwarzania filmów lub muzyki pobawić się suwakiem panning bar. Jeśli pod komputerem będzie ta opcja działała prawidłowo, to będziesz mieć pewność że słuchawki są sprawne i winy trzeba będzie szukać po stronie odtwarzacza.

Patryk________
Początkujący

sluchawki sprawdzalem wczesniej na kompie i paning dziala bez zarzutu. Jakis program godny polecenia do formatowania mp3?

Edit: Sformatowalem odtwarzacz spod odtwarzacza tam w opcjach byl (trwalo to 3sek). Problem jest ten sam 😕 A tak w ogole ten equlizer powinien dzialc prawidlowo czy to dla picu wstawione ?

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Equalizer powinien działać tak samo jak i inne funkcje które możesz znaleźć w opcjach. Masz 5 wbudowanych programów + 1 który możesz dostosować do własnych potrzeb. Jeśli masz wątpliwości co do tego które funkcje są obsługiwane przez Twój odtwarzacz tutaj możesz znaleźć instrukcję obsługi po polsku. Również przez tą samą stronę możesz zarejestrować naprawę jeśli okaże się, że Twój odtwarzacz uległ uszkodzeniu.

Patryk________
Początkujący

wszedlem w koncu na equilizer. Trzeba bylo wylaczyc BASS. Ale tam nie ma panningu. Jest tylko do wyboru pop jazz consum itd ale to nie ma wplywu na to z ktorej słuchawki ma grac glosniej lub ciszej. Mam podejrzenie ze w tym modelu jak i troche nowszych bo jest to samo oprogramowanie to nie da sie ustawic panningu. Jest to odtwarzacz mp3 , nie mp4... 😕