anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WF-1000MX4 - niepoprawne działanie podczas rozmowy telefonicznej

profile.country.PL.title
pawelp
Poszukiwacz

WF-1000MX4 - niepoprawne działanie podczas rozmowy telefonicznej

Mam problem z moimi WF-1000MX4 - w zasadzie od samego początku - były problematyczne. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku podczas słuchania muzyki - jest ok - problem z tym, że słuchawki zostały kupione do prowadzenia połączeń telefonicznych - tutaj już kolorowo nie jest - wręcz jest tragicznie.

Największy problem to fakt, że w trakcie rozmowy słuchawki samoczynnie ściszają połączenie lub też je pogłośniają. W trakcie rozmowy przestaję rozumieć co mówi mój rozmówca - rozmowa staje się cicha - po czym po jakimś czasie wraca do pierwotnego poziomu głośności. Jest duży problem by w takich warunkach prowadzić wygodną rozmowę. Mój rozmówca również zgłasza, że ma problem ze zrozumieniem tego co mówię - a każde rozpoczęcie wypowiadania słów poprzedzone jest sygnałem jak z krótkofalówki (tak dzieje się w przypadku noise canceling - bez włączonego wyciszania jest nieco lepiej). 

Jaki może być powód takiego zachowania słuchawek? 

Pianki są poprawnie dobrane - rozmiar środkowy - test przechodzi (chociaż nigdy nie były wygodne i chyba takie już pozostaną). 

Czy mam reklamować produkt? Jakieś sugestie? Bo jak na ta chwilę totalnie nie spełniają swojej podstawowej funkcji, do której realizacji zostały kupione - czyli rozmów telefonicznych.

ps. Połączenie z adroidem - nie ma znaczenia czy jest to SGS20+ czy XIAOMI 11 - po prostu nie da się przez nie prowadzić rozmowy telefonicznej.

Tagi (1)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Przy takich objawach to bym zgłaszał do serwisu. To nie jest normalne