anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000xm3. Przełączany "tryb uwagi"

Krzdrzew
Nowicjusz

WH-1000xm3. Przełączany "tryb uwagi"

Dzień dobry,

czy istnieje możliwość - a jeśli nie, gdzie można by zgłosić taką sugestię - ustawienia "trybu uwagi" (czy jakkolwiek się zwie tryb, który włącza się po zasłonięciu dłonią prawej słuchawki) jako tryb przełączany? Przyznam, że długo wahałem się między bose 700, a sony xm3 i choć ostatecznie zdecydowałem się na xm3 (między innymi przez większą elastyczność konfiguracji), to rozwiązanie bose w tym względzie było znacznie lepsze. Niemniej nie byłoby chyba dużym problemem dodanie takiej opcji - jednorazowej akcji, która uruchamiałaby tryb uwagi aż do odwołania (np. przesłonięcie prawej słuchawki czy jako dodatkowa opcja w klawiszu skotów, które aktywowałyby by tryb aż do kolejnego gestu/naciśnięcia) - bardzo pomogłoby to przy użytkowaniu biurowym - w moim przypadku często, kiedy muszę zamienić z kimś kilka słów potrzebuję wolnych rąk do obsługi komputera. Wiem, że mogę użyć przycisku skrótów odo uruchomienia dźwięków otoczenia i w  międzyczasie drugą ręką zapauzować muzykę, a potem przeklikać przez wyłączone NC do aktywnego NC i drugą ręką wznowić odtwarzanie, ale zebranie tego w jedną akcję byłoby znanie wygodniejsze - tym bardziej, że konfigurowalność miała być atutem tego modelu :slight_smile:

(nie wiem, czy ten temat był już podnoszony - jeśli tak niech to będzie dodatkowy głos wskazujący, że byłby to dobry pomysł)

Tagi (1)
1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Dzień dobry,

 

bardzo dziękujemy za sugestię - wszystkie uwagi, jak ulepszyć nasze produkty są dla nas cenne :slight_smile:

Jak sama nazwa wskazuje fukcja Quick Attention służy do chwilowego wyciszenia muzyki, aby móc wymienić kilka zdań z drugą osobą. Jak na razie, na czas dłuższych rozmów sugerujemy zatrzymanie odtwarzania muzyki i włączenie trybu Ambient Sound.

Pozdrawiam