anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000XM3 - WIN 10 paruje urządzenie jako "INNE" a nie jako "AUDIO" - rezultat: brak dzwieku

profile.country.PL.title
Marek_Mazur
Poszukiwacz

WH-1000XM3 - WIN 10 paruje urządzenie jako "INNE" a nie jako "AUDIO" - rezultat: brak dzwieku

Witam
Jak w tytule, system na kompie z win 10 paruje urzadzenie jako "inne urzadzenia", z zwiazku z czym nie ma dzwieku w sluchawkach...
Same sluchawki dzialaja bez problemu z telefonem jak i na innym komputerze z win 10 ....
Obecnie pobralem najnowsze sterowniki uzywajac oprogramowania "Driver Booster 7" wiec wszystko up to date....
Nie bardzo wiem co tu wiecej zrobic, wszelka pomoc pożądana

asdasdas.png

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Istotnie słuchawki wykrywane są jako inne urządzenia, ale po sparowaniu pojawiają się jako urządzenie Audio.

 

Wersja oprogramowania słuchawek 4.1.1

 

A to zrzut z zakładki BT.

 

1000x3.jpg

profile.country.PL.title
Marek_Mazur
Poszukiwacz

no tylko wlasnie u mnie sie nie pojawia jako audio, tylko caly czas jako inne urzadzenie, i nie moge go ustawic jako domyslne do odtwarzania dzwieku....  w zwiazku z tym dzwiek z kompa w ogole przez sluchawki nie leci

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

U mnie wygląda to tak:

Audio.PNG

Laptop z którego jest zrzut ekranu jest dość stary i nie posiada BT LowEnergy dlatego nie widać słuchawek jako LE_WX-1000XM3 w zakładce "Inne urządzenia".

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
Marek_Mazur
Poszukiwacz

no u mnie na innym kompie tez, ale na tym jednym wlasnie ciagle mi znajduje jako inne urzadzenia i dziekow nie ma nadal, nie wiem jak to podejsc / rozwiazac