anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-CH500 Windows 10 i Skype

profile.country.PL.title
sosnek
Nowicjusz

WH-CH500 Windows 10 i Skype

Cześć

Od niedawna użytkuje te słuchawki jestem z nich bardoz zadowolony. Muzyki słucham na kopie jak i z telefonu. wszystko bez problemowo. Jest jedno, ale. Słuchawki nie działają przez skype. Czasem słychać przez sekunde na poczatku rozmowy lub czasme dźwiek rozłączania rozmowy. Wskaźnik dzwięku w Skype pracuje podczas połączenia, ale dźwieku nie słychać. Podłączyłem słuchawkę, której używam podczas jazdy samochodem. Skype działa bez problemu. Proszę o pomoc

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Sytuacja ze Skype, o której wspominasz, zdaje się powtarzać. 

Przeczytałem recenzje na zagranicznych portalach i tam również użytkownicy nie mogą poradzić sobie ze Skype i tymi słuchawkami. Coś po prostu nie działa.

 

Niestety nie mam tych słuchawek u siebie więc nie sprawdzę różnych ustawień.

 

Czy w Skype one się wyświetlają jako domyślne urządzenie dźwiękowe?

 

Pozdrowienia!

profile.country.PL.title
sosnek
Nowicjusz

Tak. kombinowałem na rózne sposoby. Raz po przełączeniu (w ustawieniach windowsa) domyślnego urządzenia do komunikacji z ch500 hans-free na ch500 Stereo pojawił się dzwięk. Do pierwszego uruchomienia ponownie komputera...

 

EDIT: Oczywiście ze Skypem na telefonie i tymi suchawkami nie ma żadnego problemu

profile.country.PL.title
Julexn
Poszukiwacz

WITAJ!

Twoje słuchawki łącząc się z PC jako że funkcjonują jako zestaw HF i odtwarzają audio, Windows powinien je "przywitać" instalując wraz ze sterownikiem tzw. profile audio, czyli dwa osobne tryby transmisyjne (jako słuchawki i jako zestaw HandsFree). Kliknij RMB na przycisk "START" i wybierz z wysuniętej listwy menu Wiersz polecenia (administrator) i poleć: mmsys.cpl (enter)...

 

Też mam podobne słuchawki... ;)Też mam podobne słuchawki... :wink:

 

Urządzenia dostępne w systemie działać będą w dwóch trybach wyłączności, jako:
Domyślne albo Komunikacyjne

Teraz tak: 

Twoje pierwsze urządzenie z góry odtwarzać będzie domyślnie wszystko, jeśli ma zielony ptaszek.

 

Niżej będą: Zestaw słuchawkowy i Słuchawki.

RMB na Zestaw słuchawkowy i wybierz Połącz.
Gdy ikona zestawu uzyska kontrast (połączy się)
ponownie RMB na Zestaw słuchawkowy i wybierz Ustaw jako domyślne urządzenie komunikacyjne.

Skype posiada własne ustawienia audio w oparciu o te systemowe, lub niezależnie od systemu, zatem odpalony w tym momencie powinien wszystko "słyszeć" i "przemawiać" swobodnie głosem twojego rozmówcy w trakcie połączenia.

W zakładce Komunikacja w/w okna zdecydujesz jak Windows zachowa się, kiedy ktoś zadzwoni (Skype) np. w trakcie oglądanego filmu.

POZDRO