anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XB550 trzaski

profile.country.PL.title
Empary
Poszukiwacz

XB550 trzaski

Witam

Około 2 miesiące temu kupiłem sobie słuchawki model XB550-AP, po kilku tygodniach pojawił się problem dziwnych trzasków w prawym kanale, pojawiają się one w momencie gdy częstotliwość ma mniej więcej 400-500 Hz, przynajmniej wtedy jest najgorzej. Ciekawą rzeczą jest fakt że słyszę je głównie w prawym kanale, jak mam na prawym uchu słuchawkę oznaczoną jako lewą to w niej je słychać bardziej a w drugiej nie. Dodatkowo trzaski nasilają się gdy próbuję nią poruszać, poprawiać, dociskać. Nie wiem z czego to może wynikać, jeszcze niedawno miałem ten problem praktycznie wyłącznie na telefonie a i to rzadko, przeważnie wyjęcie wtyku i włożenie z powrotem do gniazda rozwiązywało problem, potem zaczęło się to pojawiać częściej a od paru dni trzeszczy mi nawet na komputerze (wcześniej to w ogóle nie miało miejsca) co jest naprawdę denerwujące.

Niech ktoś obeznany wypowie się czego to może być wina

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Warto poradzić się w tej sprawie naszego supportu. Możesz zgłosić ją poprzez formularz na stronie: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email, telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. 22 3060694 lub e-mailowo: customersupport.pl@eu.sony.com.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Sony